Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
***ΠΡΟΣΟΧΗ***
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από τις 20 Δεκεμβρίου η υπηρεσία του Capital.gr
Capital Blogs θα αναστείλει τη λειτουργία της για τεχνικούς λόγους.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ : ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΟΓΙΑΝΑΡΗΣ
2022 αναγνώστες
Κυριακή, 5 Δεκεμβρίου 2010
20:48

 

Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3-1

 

ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ,ΑΙΒΑΖΗΣ(56΄ΜΕΡΟΚΗΣ),ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ(68΄ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ),ΚΑΛΠΑΚΗΣ,ΣΙΜΟΣ,ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ,
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ,ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ(77΄ΖΑΡΚΟΣ),ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ,ΚΕΦΑΛΑΣ,ΛΙΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

 ΚΑΡΑΚΟΥΤΣΗΣ,ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ,ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ,ΣΑΒΒΙΔΗΣ,ΚΑΡΑΜΕΤΑΞΑΣ,
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ(68΄ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ),ΛΥΣΙΤΣΑΣ(77΄ΣΑΡΤΙΝΑΣ),ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ,
ΚΟΥΔΕΡΗΣ( 56΄ΤΣΕΛΕΠΗΣ),ΚΑΜΠΑΝΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 

ΣΚΟΡΕΡΣ ΛΙΟΝΗΣ 2΄ 1-0 ,ΑΙΒΑΖΗΣ 19΄ 2-0, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 41΄2-1,ΚΕΦΑΛΑΣ 45΄3-1

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ,ΣΑΡΡΟΣ,ΝΤΟΥΡΜΑ(Σ.Δ. ΛΑΡΙΣΑΣ)-ΚΑΛΟΙ
  Πιάνοντας εκπληκτική απόδοση στο Α΄ημίχρονο ο Π.Α.Ο. Κουφαλίων ξεπέρασε πιό εύκολα απ ότι δείχνει το τελικό σκορ το εμπόδιο των Γαλατάδων.Οι Κυανόλευκοι μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι πετυχαίνοντας νωρίς γκολ. 
Το γκολ έδωσε άλλο αέρα στους γηπεδούχους που στην συνέχεια ήταν καταιγιστικοί χάνοντας την μία ευκαιρία μετά την άλλη.Ολοκληρωτικό ποδόσφαιρο με τις φάσεις να διαδέχονται η μία την άλλη και σίγουρα ένα σκορ που αδικεί τα Κουφάλια αφού υπήρξαν κλασικές ευκαιρίες ώστε το τελικό σκορ να είχε διαστάσεις θριάμβου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε ιδιαίτερα μετά τις αναγκαστικές αλλαγές των Χαραλαμπίδη και Κουτσίδη αλλά και πάλι υπήρξαν ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
Η ομάδα των Γαλατάδων φάνηκε για ένα τέταρτο περίπου στο Β ημίχρονο προσπαθώντας να μειώσει το σκορ.
ΦΑΣΕΙΣ-ΓΚΟΛ 
2΄ο Λιόνης με κοντινό πλασέ κάνει το 1-0 
4΄ σουτ του Τοσουνίδη έδιωξε ο κορυφαίος των φιλοξενούμενων Καρακούτσης
8΄νέο σουτ του Τοσουνίδη διώχνει και πάλι εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Καρακούτσης
9΄σουτ του Καλπάκη από την περιοχή και νέα επέμβαση του τερματοφύλακα
16΄ωραία ατομική ενέργεια του νεαρού Αιβάζη αλλά στο σουτ λέει και πάλι όχι ο Καρακούτσης.
19΄φοβερή ενέργεια του 16χρονου Χαραλαμπίδη ο Αιβάζης με υποδειγματικό πλασέ κάνει το 2-0.
41΄μετά από σύγχυση στην άμυνα των γηπεδούχων ο Δημητιάδης μειώνει προσωρινά σε 2-1.
42΄κεφαλιά τουυ Τοσουνίδη στο δοκάρι
45΄ο Κεφαλάς με σουτ διαμορφώνει το 3-1
57΄σέντρα του Λιόνη μόνος ανενόχλητος ο Αιβάζης δεν μπόρεσε να πλασάρει
72΄Η μεγαλύτερη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους όταν ο Μιχαηλίδης δεν μπόρεσε να πλασάρει από ένα μέτρο
75΄Σουτ του Χαριζάνη διώχνει εντυπωσιακά στην γωνία του ο Καρακούτσης.


Στέφανος Ηλιάδης
 

 

Απολαμβάνει τη μοναξιά η Πεντάλοφος
 

Νέα επιτυχημένη εμφάνιση για τη Δόξα, που διατηρεί απόσταση ασφαλείας από τους υπόλοιπους «μνηστήρες» της κορυφής και οδηγεί σταθερά την... κούρσα της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ.
 

Ολόκληρη η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’ , Β’ και Γ’) , τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες καθώς και οι επόμενες αγωνιστικές, έχουν ως εξής: 




Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Φοίνικας Πολίχνης   2-2
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής  3-1
Δόξα Πενταλόφου - Παύλος Μελάς  4-2
Μακεδονικός Λητής - Βορράς Αμπελοκήπων      2-0
Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπιακός Κυμίνων         0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας          1-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης 0-1
Ένωση Συκεών - Ομόνοια Σίνδου     3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         32      26-10
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 25      26-11
3.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     24      21-10
4.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         21      16-10
5.       ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        20      28-28
6.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       20      31-24
7.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      18      15-9
8.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     17      9-11
9.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       16      14-12
10.     ΙΩΝΙΚΟΣ   14      16-20
11.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         13      13-17
12.     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   12      12-15
13.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   12      18-21
14.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        12      14-19
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         11      10-19
16.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 10      10-22
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       4        7-27

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Πυλαίας – Ελευθεριακός
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Πενταλόφου
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής
Βορράς Αμπελοκήπων - Εθνικός Μαλγάρων
Ιωνικός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Ομόνοια Σίνδου - ΓΣ Ηλιούπολης
Μακεδονικός Γέφυρας - Ένωση Συκεών


A’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αίας Ευόσμου - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου       1-0
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Νίκη Νεοχωρούδας     8-2
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου        0-2
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   0-3
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ελπίδας  6-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        26      31-3
2.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         25      29-9
3.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         24      19-6
4.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16      15-15
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     15      14-13
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    15      15-10
7.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         15      17-12
8.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   12      12-20
9.       ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 9        11-20
10.     Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         7        13-17
11.     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   5        11-28
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ                   1        7-41

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Νεοχωρούδας - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μ. Αλέξ. Βραχιάς
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Δόξα Ελπίδας - Ταύροι Ελ. Κορδελιού
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Β ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Ακρίτες Συκεών - Αισχύλος Ωραιοκάστρου         4-2
ΑΕ Φιλύρου - Νίκη Ευκαρπίας         1-2
Αναγέννηση 2005 - ΑΣ Νεάπολης    0-3
Φλόγα Ανάληψης - Ομόνοια Σταυρούπολης         1-4
ΑΕ Πυλαίας - Ολυμπιακός Τερψιθέας        4-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μ. Αλ. Θεσ/κης      0-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       21      22-7
2.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      21      12-4
3.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      19      20-11
4.       ΝΕΑΠΟΛΗ          18      15-9
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       15      16-10
6.       ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     13      13-15
7.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         12      8-13
8.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   12      19-20
9.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     11      13-17
10.     ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  9        17-20
11.     Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      8        13-22
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       5        9-29

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
ΑΣ Νεάπολης - Ακρίτες Συκεών
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Αναγέννηση 2005
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Φλόγα Ανάληψης
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Πυλαίας


Γ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αχιλλέας Περαίας - Νίκη Μεσημερίου        3-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου    2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Φοίνικας Καλαμαριάς         0-2
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης     0-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 0-5
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μαραθώνας   3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       25      16-3
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   22      19-9
3.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   19      13-6
4.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 18      21-8
5.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    16      24-21
6.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  14      19-17
7.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    12      21-21
8.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      12      11-12
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          11      8-12
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  10      16-17
11.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     4        13-31
12.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       4        5-14
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    3        14-29

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Φαλήρου
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας
ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ορφέας Σουρωτής - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου


Δ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Αγ. Γεωργίου       4-1
ΑΠΕ Λαγκαδά - Δόξα Περιβολακίου          2-3
Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Κορώνειας       2-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Τρίτων Βόλβης     1-0
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Κολχικού     0-3
Φοίνικας Σχολαρίου - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου  ANABΛΗΘΗΚΕ

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       21      15-8
2.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       20      17-12
3.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   18      15-7
4.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   17      20-9
5.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     16      15-9
6.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         14      15-14
7.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    12      9-11
8.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 11      21-16
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         10      11-14
10.     ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 9        14-16
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      9        12-15
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 3        7-20
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         2        6-26

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Δόξα Περιβολακίου
ΑΕ Κορώνειας - Ιάσων Αυγής
Τρίτων Βόλβης - Δόξα Ασσήρου
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Φοίνικας Σχολαρίου

B’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΠΟ Ξηροχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας        1-0 Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων       1-2
Μαγνησιακός - Δόξα Αδένδρου        2-2
Θρίαμβος Παρθενίου - Ολυμπιακός Λουδία         2-3
ΑΟ Μεσήμβριας - Φίλιππος Ελεούσας       2-0
Διγενής Μονολόφου - Αναγέννηση Προχώματος 2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     24      17-3
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      18      16-10
3.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 15      15-14
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   14      14-8
5.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        13      14-8
6.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     11      15-10
7.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      10      11-12
8.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    10      14-17
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      10      12-19
10.     ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      10      13-21
11.     ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       8        8-14
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ                   5        9-14
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    4        11-19


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αξιός Ανατολικού - ΠΟ Ξηροχωρίου
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μαγνησιακός
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου
Ολυμπιακός Λουδία - ΑΟ Μεσήμβριας
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Προχώματος
Φίλιππος Ελεούσας - Διγενής Μονολόφου


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες - ΑΣ Μενεμένης         1-0
ΑΕ Ευόσμου – Θεσσαλονίκη   4-0
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΠΟ Ξηροκρήνης        1-3
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού – Ρουβίκωνας         3-5
Δόξα Αγ. Παύλου - Όλυμπος Δενδροποτάμου      3-1
Άγιος Δημήτριος - Εθνικός Εύοσμου          0-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         19      27-9
2.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   18      18-10
3.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   17      13-10
4.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17      21-13
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    16      26-19
6.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      15      14-16
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    12      18-19
8.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  12      11-19
9.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 11      16-18
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       6        12-21
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ            4        14-21
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        1        7-22

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες
ΑΣ Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Θεσσαλονίκη - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού
ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Αγ. Παύλου
Ρουβίκωνας - Άγιος Δημήτριος
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Εύοσμου


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Πήγασος - Κισσός Χορτιάτη   1-2
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας         0-3
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες Ηλιούπολης      3-2
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας  3-0
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΑΟΚ Πολίχνης      2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          22      20-0
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     22      23-6
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  19      21-5
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     14      19-12
5.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          10      12-16
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         10      12-23
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     8        11-12
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         7        5-9
9.       ΠΗΓΑΣΟΣ 7        11-20
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        6        6-20
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      3        6-23


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Πήγασος
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Σταυρούπολης
Εθνικός Μετεώρων - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ένωση Ανθ. Καρατάσου
ΑΕ Καλλιθέας - ΠΑΟΚ Πολίχνης


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς         0-1
Μελιτέας – Πέρα  3-1
ΑΕ Χαριλάου - ΑΕ Μαρτίου   1-0
Προοδευτική – Αριστοτέλης   1-3
Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Αριστοτέλειο Κολέγιο 3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       15      16-10
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        15      13-8
3.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         14      10-9
4.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  14      15-13
5.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          13      15-12
6.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  12      19-15
7.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        10      7-8
8.       ΠΕΡΑ         8        14-17
9.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   8        7-14
10.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 7        10-15
11.     ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     4        10-15

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μελιτέας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Πέρα - ΑΕ Χαριλάου
Χελιδόνια - Προοδευτική
ΑΕ Μαρτίου - Αισχύλος Θεσσαλονίκης
Αριστοτέλης - Αριστοτέλειο Κολέγιο


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας - Ελπίδες Θερ. Θέρμης 1-2
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ερμής Μηχανιώνας    1-0
Δόξα Τριλόφου - Νίκη Κερασιάς      2-0
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου          1-0
Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα      5-1
Ατρόμητος Τριαδίου - Θρίαμβος Ταγαράδων      2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         23      23-7
2.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       19      17-8
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      18      22-6
4.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         16      12-9
5.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      15      15-11
6.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         13      15-13
7.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     13      13-11
8.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    12      8-18
9.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      8        9-18
10.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    6        4-18
11.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    5        9-15
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        1        5-18


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Καρδίας
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Δόξα Τριλόφου
Ερμής Μηχανιώνας - Αετός Βασιλικών
Νίκη Κερασιάς - Αστέρας Ραιδεστού
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Πανόραμα - Θρίαμβος Ταγαράδων


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Πρόοδος Αδάμ - Αετός Άνω Σταυρού        4-1
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΕ Πολυδενδρίου 1-0
Δόξα Αρετής - Αστραπή Νικομηδινού        4-0
Ελλήσποντος Μαδύτου - Διγενής Κρυονερίου     3-2
Μακεδονικός Ασκού - Ηρακλής Μοδίου    3-2
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Προφήτη 2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   25      29-10
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     22      22-8
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        18      28-12
4.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    16      18-14
5.       ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      16-16
6.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   12      17-18
7.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      11      22-21
8.       ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       8        12-22
9.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  7        12-18
10.     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        7        9-17
11.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  6        9-16
12.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 4        7-24
13.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  2        10-18

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Πρόοδος Αδάμ
Αετός Άνω Σταυρού - Δόξα Αρετής
ΑΕ Πολυδενδρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Ασκού
ΑΣ Αρέθουσα - Εθνικός Προφήτη
Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Σταυρού


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Φίλιππος Παλαιοκάστρου     1-0
ΑΠΟ Λαχανά - ΠΑΟ Ξυλούπολης    0-2
Λευκοχωριακός - Αστέρας Ανάληψης        3-1
Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Δρυμού   1-2
ΠΑΟ Δορκάδας - Νέστωρ Όσσας     1-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Άρης Καβαλαρίου     2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  18      20-8
2.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    18      17-8
3.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     18      16-9
4.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     15      25-13
5.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  15      15-8
6.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 15      17-13
7.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 13      14-17
8.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      13      13-10
9.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         9        6-9
10.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   7        11-14
11.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        6        9-24
12.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        7-25
13.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          2        8-21

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟ Λαχανά - Εθνικός Λαγυνών
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Λευκοχωριακός
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δράση Αρδαμερίου
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Δορκάδας
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Άρης Καβαλαρίου
Νέστωρ Όσσας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου


Γ’KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑΟ Θράκης - Αστραπή Δενδροποτάμου     1-2
Μακεδών Ευόσμου - Φίλιππος Χαλκηδόνας        4-2
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Δόξα Πετρωτού     ΔΙΕΚ.
Αστραπή Μεσαίου - Ελπίδες Χαλάστρας    4-1
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Ορφέας Αγίας Τριάδας        3-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      16      22-5
2.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      16      23-11
3.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        13      17-15
4.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         11      11-8
5.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  11      25-13
6.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   10      16-19
7.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      10      18-12
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         7        12-21
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        6        14-9
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       5        9-18
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         -1      4-37

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Δενδροποτάμου - Φίλιππος Χαλκηδόνας
Δόξα Πετρωτού - ΑΟ Θράκης
Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Απόλλων Καστανά
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Αστραπή Μεσαίου


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟ Καρτερών      2-2
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - Πυρσός Θεσσαλονίκης       2-0
Ντίνος Κούης - Αστραπή Νεάπολης 0-3
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας     2-5
Αίολος - Εθνικός Αστέρας      1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        19      19-5
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      17      21-18
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          14      14-9
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       13      16-10
5.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    10      13-13
6.       ΑΙΟΛΟΣ     10      15-12
7.       ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  8        11-17
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   6        15-14
9.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     5        8-15
10.     ΑΣ KΩΦΩΝ         3        11-20
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    2        10-20


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καρτερών - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Ντίνος Κούης
Εθνικός Αστέρας - Δόξα Ρετζικίου
Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑΕ Ποντίων - Πυρσός Αγίας Τριάδας        3-2
Ιωάννης Παπάφης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας      3-2
Καπετάν Άγρας - Αργοναύτης Καλαμαριάς                   2-1
Ιπποκράτης Σουρωτής – Κανάρης    2-0
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς 2-2
Ηρακλής Παπάφη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας    2-6

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       18      22-14
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  17      21-7
3.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         16      17-8
4.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      16      18-9
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  15      18-11
6.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     14      19-11
7.       ΚΑΝΑΡΗΣ 12      17-13
8.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  7        14-17
9.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 7        7-17
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          5        9-21
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   3        11-20
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         1        7-32


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Ποντίων
Κανάρης - Ιωάννης Παπάφης
Δόξα Λακκιάς - Καπετάν Άγρας
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιπποκράτης Σουρωτής
Ηρακλής Παπάφη - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Άρης Ξηροποτάμου - Εύοσμος 2006 2-3
Μακεδονία Καλαμωτού - Φλόγα Λαγκαδικίων     0-2
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - ΑΕ Λευκούδας   2-1
Ηρακλής Χρυσαυγής – Μελισσουργός        1-3
Ελπίδες Κορώνειας - Απόλλων Απολλωνίας        0-0
Νίκη Ηρακλείου - Δάφνη Ευαγγελισμού     5-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  22      21-5
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      17      21-12
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         13      15-13
4.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        12      12-7
5.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         12      14-13
6.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     11      14-9
7.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   11      23-19
8.       ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       10      12-18
9.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 10      10-17
10.     HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      9        13-17
11.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        7-19
12.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       1        8-21

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εύοσμος 2006 - Φλόγα Λαγκαδικίων
ΑΕ Λευκούδας - Άρης Ξηροποτάμου
Μελισσουργός - Μακεδονία Καλαμωτού
Απόλλων Απολλωνίας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Χρυσαυγής
Νίκη Ηρακλείου - Ελπίδες Κορώνειας
 
 
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις