Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΌ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ : ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ ΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ
1105 αναγνώστες
Δευτέρα, 17 Ιανουαρίου 2011
00:07

 Κερδισμένη η Ηλιούπολη

Το στραβοπάτημα της Δόξας Πενταλόφου στο παιχνίδι με την Ένωση Συκεών (1-1), ευνόησε την Ηλιούπολη, που πέρασε νικηφόρα από την Πολίχνη (0-1 τον Φοίνικα) και έτσι ισοβαθμούν πλέον στην πρώτη θέση. 

Ακολουθεί πιστά ο Ολυμπιακός Κυμίνων, που κέρδισε μέσα στην Σταυρούπολη τον Παύλο Μελά, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ. Το πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας αποκτά ιδιαίτερο ενδιαφέρον, με την προσοχή ήδη να στρέφεται στο ντέρμπι της ερχόμενης αγωνιστικής ανάμεσα στην Ηλιούπολη και την Πεντάλοφο.


Αναλυτικά, όλη η αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα του Ν. Θεσσαλονίκης, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές, έχουν ως εξής: 



Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)
Εθνικός Μαλγάρων – Ελευθεριακός 1-2
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου  0-1
Δόξα Πενταλόφου - Ένωση Συκεών  1-1
Εθνικός Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου   1-0
Φοίνικας Πολίχνης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός Γέφυρας        0-0
Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων       0-2
Βορράς Αμπελοκήπων – Ιωνικός      0-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         39      32-13
-.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     39      34-17
3.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 36      39-16
4.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       31      38-27
-.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         31      21-12
6.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       25      21-17
7.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      24      21-15
8.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     22      15-17
-.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   22      31-29
10.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        20      29-36
11.     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   19      20-17
-.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         19      17-25
13.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 18      17-28
14.     ΙΩΝΙΚΟΣ   18      24-34
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         16      15-26
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        12      15-28
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        10-43

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων
Ομόνοια Σίνδου - Μακεδονικός Λητής
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Πενταλόφου
Βορράς Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς
Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Πυλαίας
Ιωνικός - ΠΟ Μαλακοπής
Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης


A’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου      2-0
Δόξα Ελπίδας - Νίκη Νεοχωρούδας  0-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου 3-0
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Μ. Αλέξ. Βραχιάς      1-0
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ταύροι Ελ. Κορδελιού          1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        35      42-4
2.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         28      33-14
3.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         27      23-12
4.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     21      19-15
5.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         21      25-16
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    21      19-16
7.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   18      17-24
8.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16      17-23
9.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         13      19-20
10.     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   11      15-33
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 9        11-26
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        8-45

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Νίκη Νεοχωρούδας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Αίας Ευόσμου - Ταύροι Ελ. Κορδελιού
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - ΑΕ Αμπελοκήπων


Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης       1-0
Ολυμπιακός Τερψιθέας - ΑΣ Νεάπολης      2-3
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Νίκη Ευκαρπίας         0-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακρίτες Συκεών     2-3
ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Φιλύρου      1-1
Αναγέννηση 2005 - Φλόγα Ανάληψης        3-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      28      19-6
2.       ΝΕΑΠΟΛΗ          27      24-13
3.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      25      25-15
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       24      28-12
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       18      23-17
6.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   18      27-26
7.       ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     15      16-20
8.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     15      17-23
9.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  13      23-26
10.     Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      12      15-24
11.     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         12      10-20
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       8        13-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Πυλαίας
Aκρίτες Συκεών - Φλόγα Ανάληψης
ΑΕ Φιλύρου - Αναγέννηση 2005


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑΕ Κρήνης - Φοίνικας Καλαμαριάς  2-1
Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Φαλήρου     3-1
Μαραθώνας - Αχιλλέας Περαίας       2-0
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς  1-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας         0-2
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου   2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       31      21-7
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   25      22-13
3.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   23      17-8
4.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 21      23-12
5.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      21      18-15
6.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    18      27-24
7.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          18      15-13
8.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    17      27-26
9.       ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  16      22-21
10.     ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  15      22-21
11.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       7        8-19
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        16-39
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6        16-32

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου
Φοίνικας Καλαμαριάς - Μαραθώνας
ΑΕ Φαλήρου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Τρίτων Βόλβης - ΑΕ Κορώνειας      0-0
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Περιβολακίου 0-1
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ιάσων Αυγής   ANABΛΗΘΗΚΕ
Φοίνικας Σχολαρίου - ΑΠΕ Λαγκαδά         1-5
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δόξα Ασσήρου   0-3
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς     0-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   26      24-9
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       25      18-10
3.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   24      19-9
4.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       21      21-17
5.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    18      14-13
6.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         18      21-20
7.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 17      27-17
8.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     16      17-14
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         13      14-19
10.     ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 13      18-18
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      10      16-29
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        11-24
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         5        10-31

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τρίτων Βόλβης - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
ΑΕ Κορώνειας - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Δόξα Περιβολακίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Ιάσων Αυγής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ελλήσποντος Κριθιάς
Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

BKAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου - ΠΟ Ξηροχωρίου     0-4
Αξιός Ανατολικού - ΑΟ Μεσήμβριας         1-4
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Προχώματος   0-1
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Διγενής Μονολόφου    0-2
Δόξα Αδένδρου - Φίλιππος Ελεούσας         1-3
Ολυμπιακός Λουδία - ΑΕ Νέων Σίνδου      4-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     31      23-4
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      25      23-13
3.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   18      16-10
4.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       17      20-15
5.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 16      16-20
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        16      17-17
7.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      16      20-17
8.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      14      15-23
9.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     14      19-14
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    12      17-24
11.     ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      11      14-24
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          6        12-22
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    5        12-21

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Μεσήμβριας - Θρίαμβος Παρθενίου
Αναγέννηση Προχώματος - Μαγνησιακός
Διγενής Μονολόφου - Αξιός Ανατολικού
Φίλιππος Ελεούσας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
ΑΕ Νέων Σίνδου - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων
Δόξα Αδένδρου - Ολυμπιακός Λουδία


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού – Κανονιέρηδες      0-3
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Δόξα Αγ. Παύλου       2-2
ΑΕ Ευόσμου - Άγιος Δημήτριος        2-0
ΑΣ Μενεμένης - Εθνικός Ευόσμου   1-0
Θεσσαλονίκη - Ολυμπος Δενδροποτάμου   1-3
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ρουβίκωνας        0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         25      33-13
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   24      22-12
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   24      25-12
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  21      18-21
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    19      31-25
6.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    18      26-25
7.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18      24-18
8.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      16      16-25
9.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 14      20-25
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       8        12-29
11.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        8        11-24
12.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   6        16-25

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - Δόξα Αγ. Παύλου
Άγιος Δημήτριος - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού
Εθνικός Εύοσμου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΕ Ευόσμου
Ρουβίκωνας - ΑΣ Μενεμένης
Θεσσαλονίκη - ΠΟ Ξηροκρήνης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Ελπίδες Σταυρούπολης – Πήγασος    0-0
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ένωση Ανθ. Καρατάσου  1-2
Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟΚ Πολίχνης          4-0
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - ΑΕ Καλλιθέας 1-2
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Ηλιούπολης 2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          31      29-1
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     26      29-8
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  20      24-9
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     17      23-19
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         16      13-12
6.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          14      14-18
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         14      14-24
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     9        12-16
9.       ΠΗΓΑΣΟΣ 9        16-25
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        7        13-32
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      6        8-31

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ελπίδες Σταυρούπολης
ΑΕ Καλλιθέας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Ελπίδες Ηλιούπολης - Κισσός Χορτιάτη
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - Εθνικός Μετεώρων

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑΕ Χαριλάου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη    2-3
Μελιτέας - Αισχύλος Θεσσαλονίκης  1-0
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αριστοτέλειο Κολέγιο   1-1
Πέρα – Αριστοτέλης      1-0
Χελιδόνια - ΑΕ Μαρτίου         2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ                   21      15-12
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        19      17-11
3.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  19      25-18
4.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       18      19-15
5.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  17      25-19
6.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        16      13-12
7.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          15      17-14
8.       ΠΕΡΑ         11      16-25
9.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     10      15-18
10.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 8        11-18
11.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   8        7-18

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Προοδευτική
Αισχύλος Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου
Αριστοτέλης - Μελιτέας
ΑΕ Μαρτίου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Πέρα - Χελιδόνια


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αετός Βασιλικών - ΑΟ Καρδίας       2-2
Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού         2-2
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Τριαδίου  0-1
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων     3-1
Ερμής Μηχανιώνας – Πανόραμα      0-0
Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου    1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         28      30-13
2.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      24      27-9
3.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      22      21-13
4.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     22      17-11
5.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         22      17-12
6.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       20      19-12
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         17      21-19
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      12      12-20
9.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    12      9-25
10.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    8        12-20
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    8        8-24
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        3        6-21


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Αστέρας Ραιδεστού
Ατρόμητος Τριαδίου - Αετός Βασιλικών
Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου
Πανόραμα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ελπίδες Θερ. Θέρμης
Ερμής Μηχανιώνας - Νίκη Κερασιάς


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Ελλήσποντος Μαδύτου - Πρόοδος Αδάμ5-0
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Μακεδονικός Ασκού       3-1
Αετός Άνω Σταυρού - Εθνικός Προφήτη    1-3
ΑΕ Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2
Αστραπή Νικομηδινού - Ηρακλής Μοδίου 0-0
Διγενής Κρυονερίου - ΑΣ Αρέθουσα 1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   31      41-11
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     26      27-14
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        24      37-13
4.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    20      24-18
5.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   18      22-20
6.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  16      21-21
7.       ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      18-28
8.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        13      14-22
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      12      24-25
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       8        13-29
11.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  8        17-24
12.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  6        11-23
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 5        7-24

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Εθνικός Προφήτη - Δόξα Αρετής
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Ηρακλής Μοδίου - Αετός Άνω Σταυρού
ΑΣ Αρέθουσα - ΑΕ Πολυδενδρίου
Αστραπή Νικομηδινού - Διγενής Κρυονερίου

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Λαγυνών      1-0
ΑΠΟ Λαχανά - ΠΑΟ Δορκάδας        1-3
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Άρης Καβαλαρίου     0-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου     2-2
Αστέρας Ανάληψης - Νέστωρ Όσσας         3-0 α.α.
Δόξα Δρυμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου   1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    27      25-10
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      22      19-13
3.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     21      18-11
4.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  20      22-11
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 19      18-20
6.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  19      21-12
7.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 16      17-15
8.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     16      26-15
9.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         14      9-10
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        12      14-24
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   10      19-24
12.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-33
13.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          5        14-31


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Δορκάδας - Δράση Αρδαμερίου
Άρης Καβαλαρίου - Λευκοχωριακός
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΠΟ Λαχανά
Νέστωρ Όσσας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Αστέρας Ανάληψης - Δόξα Δρυμού


Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Πετρωτού        0-3
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Φίλιππος Χαλκηδόνας   1-3
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - ΑΟ Θράκης      4-1
Αστραπή Μεσαίου - Μακεδών Ευόσμου     3-0
Απόλλων Καστανά - Μακεδονικός Μοναστηρίου         2-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      25      33-10
2.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         25      22-11
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      19      26-16
4.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  17      34-15
5.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        16      20-15
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      16      24-18
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   13      20-22
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        16-32
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        7        20-22
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         0        7-45
11.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       0        15-31


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Δόξα Πετρωτού - Μ. Αλέξ. Ελλήνων
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Αστραπή Μεσαίου
ΑΟ Θράκης - Απόλλων Καστανά
Μακεδών Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Αστραπή Νεάπολης     5-3
Εθνικός Αστέρας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-2
Αίολος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-0
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση  2-3
Δόξα Ρετζικίου - Ντίνος Κούης        0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        23      21-6
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      21      25-19
3.       ΑΙΟΛΟΣ     19      21-14
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       17      21-17
5.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          20      23-11
6.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    10      15-20
7.       ΑΣ KΩΦΩΝ         9        21-30
8.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     11      17-19
9.       ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  8        13-25
10.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   10      25-25
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    2        14-28

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - ΠΑΟ Καρτερών
Αστραπή Νεάπολης - Αίολος
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Δόξα Ρετζικίου
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - Ντίνος Κούης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Κανάρης - Πυρσός Αγίας Τριάδας    0-4
Δόξα Λακκιάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς  3-4
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας   2-0
Ηρακλής Παπάφη - ΑΕ Ποντίων      0-4
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Ιωάννης Παπάφης    1-5
Ιπποκράτης Σουρωτής - Καπετάν Άγρας    3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       25      31-19
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  24      32-13
3.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     23      32-13
4.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         22      26-11
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  21      26-17
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      19      24-16
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 16      19-24
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 15      25-18
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  11      17-21
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          5        13-40
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   4        14-30
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         1        8-45

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Λακκιάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Κανάρης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ηρακλής Παπάφη
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
ΑΕ Ποντίων - Ιπποκράτης Σουρωτής
Ιωάννης Παπάφης - Καπετάν Άγρας


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Μελισσουργός - Εύοσμος 2006         0-0
Απόλλων Απολλωνίας - ΑΕ Λευκούδας     1-1
Δάφνη Ευαγγελισμού - Φλόγα Λαγκαδικίων         4-4
Νίκη Ηρακλείου - Άρης Ξηροποτάμου       1-0
Ελπίδες Κορώνειας - Μακεδονία Καλαμωτού      6-1
Ηρακλής Χρυσαυγής - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας    3-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  29      30-7
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      20      25-19
3.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         19      20-14
4.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   18      36-25
5.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     17      19-12
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         16      24-20
7.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      15      21-25
8.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 15      13-18
9.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        13      15-13
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       12      18-25
11.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        8-34
12.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       4        12-29

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Δόξα Πετρωτού - Μ. Αλέξ. Ελλήνων
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Αστραπή Μεσαίου
ΑΟ Θράκης - Απόλλων Καστανά
Μακεδών Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
11/6Διανομή τροφίμων σε απόρους στη δυτική Θεσσαλονίκη
8/6Από σήμερα οι αιτήσεις για δωρεάν φιλοξενία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς
1/6ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης : Με λεωφορεία των ΚΤΕΛ από σήμερα δρομολόγια τεσσάρων γραμμών του ΟΑΣΘ