Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΌ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ε.Π.Σ.Μ.: ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ ΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ
1462 αναγνώστες
Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
00:54
 
Νίκησαν στο ντέρμπι τα Κύμινα
 
 

Ο Ολυμπιακός απέδρασε νικηφόρα μέσα από την Πεντάλοφο, επικρατώντας 0-2 της Δόξας, στο πλαίσιο της 20ής αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ και «σκαρφάλωσε» στην κορυφή
Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενες αγωνιστικές σε όλες τις κατηγορίες και τους ομίλους, του ιδιαίτερα ανταγωνιστικού πρωταθλήματος της ΕΠΣΜ. Αναλυτικά:



Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(20ή αγωνιστική)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ελευθεριακός   1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ένωση Συκεών  0-1
Εθνικός Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου        2-3
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Γέφυρας      3-2
Δόξα Πενταλόφου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Εθνικός Πυλαίας – Ιωνικός     0-2
Φοίνικας Πολίχνης - Βορράς Αμπελοκήπων        4-0
ΠΟ Μαλακοπής - Παύλος Μελάς      1-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     42      36-18
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 42      43-17
3.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         39      33-17
4.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         34      22-12
5.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       33      41-30
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      30      25-17
7.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       26      23-20
8.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   25      25-18
9.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     25      18-20
10.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        24      36-38
11.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   23      31-31
12.     ΙΩΝΙΚΟΣ   22      28-36
13.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         22      19-28
14.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 19      19-31
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         17      16-28
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        15      20-30
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        11-53


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - Ένωση Συκεών
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
ΓΣ Ηλιούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μαλγάρων
Ιωνικός - Μακεδονικός Λητής
Βορράς Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Παύλος Μελάς - Εθνικός Πυλαίας
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης

A’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ελπίδας       1-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  5-1
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστέρας Αμπελοκήπων       2-0
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  0-3
ΑΕ Αμπελοκήπων - Νίκη Νεοχωρούδας     6-1
Αίας Ευόσμου - Μ. Αλέξ. Βραχιάς    1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        38      47-7
2.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         34      37-15
3.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         33      28-12
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         24      28-18
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     24      22-19
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    22      21-22
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19      23-26
8.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   18      17-29
9.       ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   17      19-33
10.     Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         14      21-22
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 10      14-30
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-53

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
Δόξα Ελπίδας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ταύροι Ελ. Κορδελιού
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ. Αλέξ. Βραχιάς
Νίκη Νεοχωρούδας - Αίας Ευόσμου


Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης      0-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ολυμπιακός Τερψιθέας    1-1
ΑΕ Πυλαίας - Ομόνοια Σταυρούπολης       0-1
Φλόγα Ανάληψης - ΑΣ Νεάπολης     1-0
Αναγέννηση 2005 - Νίκη Ευκαρπίας 0-0
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου         4-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      32      22-7
2.       ΝΕΑΠΟΛΗ          30      25-14
3.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      28      29-16
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       27      30-15
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       19      24-19
6.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   19      27-31
7.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     18      23-27
8.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      16      18-25
9.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  16      24-26
10.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     15      17-24
11.     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         14      13-23
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       10      15-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Πυλαίας
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Φλόγα Ανάληψης
Ομόνοια Σταυρούπολης - Αναγέννηση 2005
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου
Νίκη Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής       2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς    2-1
Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης       0-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Φοίνικας Καλαμαριάς     0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Φαλήρου   0-1
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Αχιλλέας Περαίας      1-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       34      22-8
2.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      30      27-16
3.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 27      32-14
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   26      31-12
5.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   25      24-16
6.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    21      30-27
7.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  21      25-22
8.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    21      28-26
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          19      15-13
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  16      23-23
11.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       7        10-23
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        17-49
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6        17-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου
Ορφέας Σουρωτής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Φοίνικας Καλαμαριάς - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αχιλλέας Περαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Κεραυνός Κολχικού     0-2
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Τρίτων Βόλβης         1-2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Κορώνειας    3-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Περιβολακίου        1-1
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ιάσων Αυγής         1-0
Δόξα Ασσήρου - ΑΠΕ Λαγκαδά       0-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   30      26-10
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       29      24-14
3.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   27      24-10
4.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    24      18-15
5.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       22      22-20
6.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         22      25-23
7.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 20      29-18
8.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     19      19-14
9.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 17      21-20
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         16      17-25
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      10      19-34
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        12-28
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         6        13-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Κεραυνός Κολχικού - Φοίνικας Σχολαρίου
Τρίτων Βόλβης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
ΑΕ Κορώνειας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Δόξα Περιβολακίου - Δόξα Ασσήρου
Ιάσων Αυγής - ΑΠΕ Λαγκαδά


B’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΟ Ξηροχωρίου  2-1
Θρίαμβος Παρθενίου - Διγενής Μονολόφου        1-2
Μαγνησιακός - Φίλιππος Ελεούσας   1-1
Αξιός Ανατολικού - ΑΕ Νέων Σίνδου        0-1
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ολυμπιακός Λουδία  0-4
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Δόξα Αδένδρου 1-5

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     37      28-5
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      29      28-14
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      22      25-17
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   21      17-10
5.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        20      21-20
6.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     20      25-15
7.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       17      21-17
8.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 17      17-22
9.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      15      20-26
10.     ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      14      16-32
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    12      17-28
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          6        12-26
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    5        14-28

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος
Διγενής Μονολόφου - ΑΟ Μεσήμβριας
ΑΕ Νέων Σίνδου - Θρίαμβος Παρθενίου
Ολυμπιακός Λουδία - Μαγνησιακός
Δόξα Αδένδρου - Αξιός Ανατολικού
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Άγιος Δημήτριος – Κανονιέρηδες     2-4
Δόξα Αγ. Παύλου - Εθνικός Εύοσμου         2-0
Δόξα Ελ. Κορδελιού - Όλυμπος Δενδροποτάμου 1-2
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ρουβίκωνας     4-4
ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης        1-1
ΑΣ Μενεμένης – Θεσσαλονίκη         4-5

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         29      39-17
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   28      26-14
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   26      28-15
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  25      22-24
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    23      38-30
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 21      27-21
7.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      20-26
8.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    18      30-32
9.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 17      25-32
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       11      16-33
11.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        8        16-32
12.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   7        21-32

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - Εθνικός Εύοσμου
Όλυμπος Δενδροποτάμου - Άγιος Δημήτριος
Ρουβίκωνας - Δόξα Αγ. Παύλου
ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού
Θεσσαλονίκη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ Μενεμένης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Πήγασος         2-0
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΟΚ Πολίχνης        6-2
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας     2-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Μετεώρων         1-1
Κισσός Χορτιάτη - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας      6-0


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          37      34-1
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     32      37-9
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  26      31-11
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     20      27-26
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         17      15-17
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         17      16-28
7.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      15-20
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     9        13-18
9.       ΠΗΓΑΣΟΣ 9        16-28
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        9        14-33
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      6        10-37


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - ΠΑΟΚ Πολίχνης
ΑΕ Καλλιθέας - Ένωση Ανθ. Καρατάσου
Ελπίδες Ηλιούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Σταυρούπολης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κισσός Χορτιάτη


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη       3-1
Προοδευτική - Αριστοτέλειο Κολέγιο         1-1
ΑΕ Χαριλάου – Αριστοτέλης  1-1
Μελιτέας – Χελιδόνια    2-0
Μέντεκας Καλαμαριάς – Πέρα         1-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         27      18-12
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        22      22-15
3.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       22      23-17
4.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  21      27-20
5.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        19      14-14
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  19      27-21
7.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          15      21-20
8.       ΠΕΡΑ         14      18-27
9.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     13      19-21
10.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9        13-23
11.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   8        7-19

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αριστοτέλειο Κολέγιο
Αριστοτέλης - Αισχύλος Θεσσαλονίκης
ΑΕ Μαρτίου - Προοδευτική
Χελιδόνια - ΑΕ Χαριλάου
Μελιτέας - Μέντεκας Καλαμαριάς


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΟ Καρδίας  0-2
Αστέρας Ραιδεστού - Θρίαμβος Ταγαράδων        0-0
Αετός Βασιλικών – Πανόραμα          0-3
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου   1-2
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Νίκη Κερασιάς 5-0
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Ερμής Μηχανιώνας         1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         32      36-16
2.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      28      28-9
3.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         26      19-13
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      25      26-19
5.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     25      18-13
6.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       23      23-15
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         20      24-26
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      16      16-21
9.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    13      10-28
10.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    12      18-21
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    8        8-28
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        3        8-25

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Θρίαμβος Ταγαράδων
Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρας Ραιδεστού
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών
Ερμής Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Θερ. Θέρμης


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Μακεδονικός Ασκού - Πρόοδος Αδάμ       4-0
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού  4-1
Δόξα Αρετής - Ηρακλής Μοδίου      2-1
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΣ Αρέθουσα        0-2
Αετός Άνω Σταυρού - Διγενής Κρυονερίου          2-0
ΑΕ Πολυδενδρίου - Αστραπή Νικομηδινού          2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   37      45-13
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     32      35-17
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        27      44-18
4.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    23      27-24
5.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  20      23-21
6.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   18      22-22
7.       ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      18-32
8.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        13      15-26
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      13      25-28
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       11      15-30
11.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  10      13-23
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  8        18-26
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 6        10-30

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρόοδος Αδάμ - Εθνικός Προφήτη
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού
ΑΣ Αρέθουσα - Ελλήσποντος Μαδύτου
Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Αρετής
Αστραπή Νικομηδινού - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
ΑΕ Πολυδενδρίου - Αετός Άνω Σταυρού


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΠΑΟ Δορκάδας - Εθνικός Λαγυνών 6-0
Δράση Αρδαμερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου   1-1
Λευκοχωριακός - Νέστωρ Όσσας     3-0 α.α.
ΑΠΟ Λαχανά - Ποντιακός Πολυδενδρίου  1-3
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Δόξα Δρυμού   0-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αστέρας Ανάληψης    1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    33      29-11
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      26      26-14
3.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     24      21-13
4.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  22      23-12
5.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  20      23-14
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     20      29-15
7.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         20      18-10
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 19      18-26
9.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        18      19-25
10.     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 17      18-20
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   10      20-33
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          6        15-35
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-39

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Λαγυνών - Άρης Καβαλαρίου
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου
Δόξα Δρυμού - Λευκοχωριακός
Αστέρας Ανάληψης - ΑΠΟ Λαχανά
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου


Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας       2-0
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες Χαλάστρας   2-2
Απόλλων Καστανά - Δόξα Πετρωτού         1-3
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Χαλκηδόνας    2-0
ΑΟ Θράκης - Μακεδών Ευόσμου     2-5

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      31      40-12
2.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         29      26-13
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      25      30-17
4.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  20      35-15
5.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        20      27-22
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      17      27-21
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   13      20-25
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        18-39
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        7        23-26
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       3        21-37
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         0        7-47

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Αστραπή Δενδροποτάμου
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Αστραπή Μεσαίου
Ελπίδες Χαλάστρας - Απόλλων Καστανά
Δόξα Πετρωτού - Μακεδών Ευόσμου
Φίλιππος Χαλκηδόνας - ΑΟ Θράκης


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - Εθνικός Αστέρας 2-1
Αίολος - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας      5-0
Δόξα Ρετζικίου - Αστραπή Νεάπολης         0-2
Ντίνος Κούης - Πυρσός Θεσσαλονίκης      2-1
ΑΕ Νεάπ. Αστραπή Θ. - Πρ. Θύελλα          6-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        29      28-12
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      27      30-22
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          23      26-16
4.       ΑΙΟΛΟΣ     22      27-16
5.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       17      22-21
6.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    16      23-21
7.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     14      21-26
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   10      26-27
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         9        23-38
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  8        15-31
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    5        18-29

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίολος - ΠΑΟ Καρτερών
Εθνικός Αστέρας - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Δόξα Ρετζικίου
Αστραπή Νεάπολης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας      3-1
Ηρακλής Παπάφη - Δόξα Λακκιάς    1-2
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς – Κανάρης        2-1
Ιπποκράτης Σουρωτής - Αργοναύτης Καλαμαριάς         3-2
Καπετάν Άγρας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 3-1
ΑΕ Ποντίων - Ιωάννης Παπάφης      2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     29      37-14
2.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       28      38-23
3.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         28      33-12
4.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  27      36-18
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  24      30-20
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      23      29-19
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 17      21-28
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 15      27-26
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  11      18-25
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          8        15-45
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   8        20-35
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        13-52

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Παπάφη - Πυρσός Αγίας Τριάδας
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Δόξα Λακκιάς - Ιπποκράτης Σουρωτής
Κανάρης - Καπετάν Άγρας
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ιωάννης Παπάφης
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΕ Ποντίων


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Εύοσμος 2006 - Δάφνη Ευαγγελισμού        0-3
Νίκη Ηρακλείου - Απόλλων Απολλωνίας   1-0
Ελπίδες Κορώνειας – Μελισσουργός          3-3
Ηρακλής Χρυσαυγής - ΑΕ Λευκούδας        1-2
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Φλόγα Λαγκαδικίων     5-2
Άρης Ξηροποτάμου - Μακεδονία Καλαμωτού     4-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  32      32-8
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      26      35-22
3.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         23      26-18
4.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     23      23-14
5.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   21      40-28
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         20      29-24
7.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        16      19-17
8.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 15      13-23
9.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      15      24-30
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       12      21-32
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       10      19-31
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        8-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Ηρακλείου - Εύοσμος 2006
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελπίδες Κορώνειας
Απόλλων Απολλωνίας - Ηρακλής Χρυσαυγής
Μελισσουργός - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας
ΑΕ Λευκούδας - Μακεδονία Καλαμωτού
Φλόγα Λαγκαδικίων - Άρης Ξηροποτάμου
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
26/6Δήμος Δέλτα : Επισκέψεις ενημέρωσης στις δημόσιες υπηρεσίες του δήμου
23/6Δήμος Χαλκηδόνος : Έξι (6) προσλήψεις στο Δήμο Χαλκηδόνος
19/6Δήμος Χαλκηδόνος : «Η λαμπτήρες led “ και το ηθικό μέρος ... !
11/6Διανομή τροφίμων σε απόρους στη δυτική Θεσσαλονίκη
8/6Από σήμερα οι αιτήσεις για δωρεάν φιλοξενία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς
1/6ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης : Με λεωφορεία των ΚΤΕΛ από σήμερα δρομολόγια τεσσάρων γραμμών του ΟΑΣΘ