Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΌ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ε.Π.Σ.Μ.: ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ ΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ
1273 αναγνώστες
Δευτέρα, 7 Φεβρουαρίου 2011
00:34

 

 

«Σκόνταψε» η Ηλιούπολη

Η Δόξα Πενταλόφου εκμεταλλεύτηκε το «στραβοπάτημα» των πρωτοπόρων και το ρεπό του Ολυμπιακού Κυμίνων και τους «έπιασε» στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Α1

 
 
Αναλυτικά, όλη η αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα του Ν. Θεσσαλονίκης (αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενες αγωνιστικές) σε όλες τις κατηγορίες, έχει ως εξής:

Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Ένωση Συκεών         0-2
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου         0-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-2
Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μαλγάρων       0-1
Ιωνικός - Μακεδονικός Λητής 1-3
Βορράς Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου         0-4
Παύλος Μελάς - Εθνικός Πυλαίας    1-3
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης    3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     42      37-20
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 42      43-17
3.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         42      37-17
4.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         37      24-12
5.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       36      44-32
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      33      28-18
7.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       29      24-20
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   26      34-32
9.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     26      18-20
10.     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   28      27-19
11.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        24      37-41
12.     ΙΩΝΙΚΟΣ   22      29-39
13.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         22      19-30
14.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 19      19-32
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      16-28
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        15      22-33
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        11-57

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομόνοια Σίνδου - Ελευθεριακός
Ένωση Συκεών - ΓΣ Ηλιούπολης
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων
Εθνικός Μαλγάρων - Ιωνικός
Μακεδονικός Λητής - Παύλος Μελάς
Δόξα Πενταλόφου - ΠΟ Μαλακοπής
Εθνικός Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης

A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου        2-0
Δόξα Ελπίδας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   1-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ταύροι Ελ. Κορδελιού       1-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Αμπελοκήπων        1-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ. Αλέξ. Βραχιάς         4-1
Νίκη Νεοχωρούδας - Αίας Ευόσμου 0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        41      49-7
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         36      32-12
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         34      37-19
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         27      31-18
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     25      23-20
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    23      22-23
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20      24-27
8.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   19      18-30
9.       ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   18      20-34
10.     Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         14      21-24
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      15-31
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-56

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
ΑΕ Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου  διεκ.
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Πυλαίας      3-0
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Φλόγα Ανάληψης          1-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Αναγέννηση 2005        5-1
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου    2-1
Νίκη Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών   2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      35      24-8
2.       ΝΕΑΠΟΛΗ          33      27-15
3.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       30      35-16
4.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      28      30-18
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       19      24-19
6.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   19      28-36
7.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      19      21-25
8.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     18      24-29
9.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  17      25-27
10.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     15      17-27
11.     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         15      14-24
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       10      15-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΕ Πυλαίας
Φλόγα Ανάληψης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Αναγέννηση 2005 - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
ΑΕ Φιλύρου - Ολυμπιακός Τερψιθέας
Ακρίτες Συκεών - Ομόνοια Σταυρούπολης
Νίκη Ευκαρπίας - AΣ Νεάπολης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου       5-3
Ορφέας Σουρωτής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου  1-0
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-0
Φοίνικας Καλαμαριάς - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης          3-1
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας   δ.δ.
Αχιλλέας Περαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς      0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       37      24-8
2.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      30      27-16
3.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   29      34-12
4.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   28      27-17
5.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 27      32-17
6.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    24      35-30
7.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  21      28-27
8.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    21      28-26
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          19      15-14
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  19      24-23
11.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       7        10-23
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        17-51
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6        18-41

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μαραθώνας
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - ΑΕ Κρήνης
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Φοίνικας Καλαμαριάς
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Φαλήρου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου      1-2
Κεραυνός Κολχικού - Φοίνικας Σχολαρίου 2-1
Τρίτων Βόλβης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου   3-2
ΑΕ Κορώνειας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου      0-2
Δόξα Περιβολακίου - Δόξα Ασσήρου         0-0
Ιάσων Αυγής - ΑΠΕ Λαγκαδά 0-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   30      26-10
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       30      24-14
3.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   27      24-12
4.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       25      24-21
5.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         25      27-23
6.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    24      19-17
7.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 23      31-18
8.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     22      21-15
9.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 20      24-22
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         16      19-28
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      10      20-36
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        12-30
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         7        13-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Ελλήσποντος Κριθιάς - Κεραυνός Κολχικού
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Τρίτων Βόλβης
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Κορώνειας
Ιάσων Αυγής - Δόξα Περιβολακίου

B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΠΟ Ξηροχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος       2-2
Διγενής Μονολόφου - ΑΟ Μεσήμβριας      2-1
ΑΕ Νέων Σίνδου - Θρίαμβος Παρθενίου    2-0
Ολυμπιακός Λουδία – Μαγνησιακός 3-0
Δόξα Αδένδρου - Αξιός Ανατολικού 0-0
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας     4-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     40      30-6
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      32      31-14
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      25      27-17
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   22      19-12
5.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        20      21-20
6.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     20      26-17
7.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       18      23-19
8.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 17      17-25
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      17      20-33
10.     ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      16      20-26
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    12      18-32
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          7        12-26
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    5        15-32

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διγενής Μονολόφου - ΠΟ Ξηροχωρίου
Αναγέννηση Προχώματος - Φίλιππος Ελεούσας
ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΕ Νέων Σίνδου
Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Αδένδρου
Μαγνησιακός - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων
Αξιός Ανατολικού - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες - Εθνικός Εύοσμου     4-1
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Άγιος Δημήτριος       1-2
Ρουβίκωνας - Δόξα Αγ. Παύλου        2-6
ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού  0-2
Θεσσαλονίκη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος    2-7
ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ Μενεμένης 0-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         32      43-18
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   31      32-16
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   27      28-15
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  25      23-26
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    23      40-36
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 21      28-25
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    21      32-33
8.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      20-28
9.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 17      27-39
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       14      18-33
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   10      28-34
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        9        16-32

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Όλυμπος Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες
Εθνικός Εύοσμου - Ρουβίκωνας
Άγιος Δημήτριος - ΠΟ Ξηροκρήνης
Δόξα Αγ. Παύλου - Θεσσαλονίκη
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - ΑΣ Μενεμένης
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΕ Ευόσμου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Πήγασος - ΠΑΟΚ Πολίχνης    5-2
ΑΕ Καλλιθέας - Ένωση Ανθ. Καρατάσου   2-3
Ελπίδες Ηλιούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου   0-1
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Σταυρούπολης       2-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κισσός Χορτιάτη   0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          40      37-3
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     35      40-9
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  29      32-11
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     20      27-26
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         20      17-18
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         17      17-30
7.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      17-23
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 12      21-30
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     9        13-19
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        9        14-36
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      6        12-42

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Καλλιθέας - Πήγασος
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ελπίδες Ηλιούπολης
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας
Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αριστοτέλειο Κολέγιο 1-1
Αριστοτέλης - Αισχύλος Θεσσαλονίκης      1-2
ΑΕ Μαρτίου – Προοδευτική   2-0
Χελιδόνια - ΑΕ Χαριλάου       2-1
Μελιτέας - Μέντεκας Καλαμαριάς    3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         30      21-13
2.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      25-18
3.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        23      23-16
4.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        22      16-15
5.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  22      28-21
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  19      28-23
7.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     16      21-21
8.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          15      21-20
9.       ΠΕΡΑ         14      18-27
10.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9        13-25
11.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   8        8-21

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Αριστοτέλειο Κολέγιο - ΑΕ Μαρτίου
Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Χελιδόνια
Προοδευτική - Πέρα
ΑΕ Χαριλάου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας - Θρίαμβος Ταγαράδων          2-0
Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου     1-1
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρας Ραιδεστού      1-1
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών   3-3
Ερμής Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου         1-4
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Θερ. Θέρμης 0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         33      37-17
2.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      31      31-9
3.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      28      28-19
4.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         27      20-14
5.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     26      19-14
6.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       26      27-16
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         21      27-29
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      17      17-22
9.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    13      10-30
10.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    12      18-24
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    9        11-31
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        3        9-29

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανόραμα - ΑΟ Καρδίας
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Ατρόμητος Τριαδίου - Νίκη Κερασιάς
Αστέρας Ραιδεστού - Ερμής Μηχανιώνας
Αετός Βασιλικών - Ελπίδες Θερ. Θέρμης
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Πρόοδος Αδάμ - Εθνικός Προφήτη  1-4
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού      2-2
ΑΣ Αρέθουσα - Ελλήσποντος Μαδύτου      3-1
Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Αρετής  0-3
Αστραπή Νικομηδινού - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας    1-4
ΑΕ Πολυδενδρίου - Αετός Άνω Σταυρού   1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   10      48-13
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     33      37-19
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        27      47-24
4.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   24      29-25
5.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  23      26-22
6.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    23      27-24
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        14      17-28
8.       ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      19-36
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      13      25-31
10.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  13      14-23
11.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       11      15-31
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  11      22-27
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 6        11-34

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ Σταυρού - Πρόοδος Αδάμ
Εθνικός Προφήτη - Ηρακλής Μοδίου
Μακεδονικός Ασκού - ΑΣ Αρέθουσα
Ελλήσποντος Μαδύτου - Αστραπή Νικομηδινού
Δόξα Αρετής - ΑΕ Πολυδενδρίου
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Άνω Σταυρού

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Άρης Καβαλαρίου       1-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας         0-0
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου   1-0
Δόξα Δρυμού – Λευκοχωριακός       1-0
Αστέρας Ανάληψης - ΑΠΟ Λαχανά  2-2
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου     3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    36      30-11
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      27      26-14
3.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  25      25-13
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     24      21-14
5.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  23      26-15
6.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         21      13-10
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     20      30-18
8.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 20      19-20
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 19      19-23
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        19      21-27
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   11      22-35
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          6        15-36
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-39

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών
Άρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Όσσας
ΠΑΟ Δορκάδας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Δράση Αρδαμερίου - Αστέρας Ανάληψης
Λευκοχωριακός - ΠΑΟ Ξυλούπολης
ΑΠΟ Λαχανά - Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Αστραπή Δενδροποτάμου    0-0
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Αστραπή Μεσαίου        3-4
Ελπίδες Χαλάστρας - Απόλλων Καστανά   2-2
Δόξα Πετρωτού - Μακεδών Ευόσμου         2-0
Φίλιππος Χαλκηδόνας - ΑΟ Θράκης 2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      34      42-12
2.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         29      26-13
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      26      30-17
4.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  20      35-15
5.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        20      27-24
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      18      27-21
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      22-27
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        11      26-28
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        20-42
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        23-39
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         0        10-51

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστραπή Μεσαίου
Απόλλων Καστανά - Μ. Αλέξ. Ελλήνων
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας
Δόξα Πετρωτού - Φίλιππος Χαλκηδόνας

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αίολος - ΠΑΟ Καρτερών        1-1
Εθνικός Αστέρας - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης     4-4
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Δόξα Ρετζικίου   3-9
Αστραπή Νεάπολης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση  2-3
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.     2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        29      30-15
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      28      31-23
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          23      26-16
4.       ΑΙΟΛΟΣ     23      28-17
5.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       20      31-24
6.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    17      25-23
7.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     17      24-28
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   11      30-31
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         9        26-47
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  9        17-33
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    6        22-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Δόξα Ρετζικίου - Αίολος
Ντίνος Κούης - Εθνικός Αστέρας
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας
Αστραπή Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Ηρακλής Παπάφη - Πυρσός Αγίας Τριάδας         0-4
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 4-0
Δόξα Λακκιάς - Ιπποκράτης Σουρωτής      2-4
Κανάρης - Καπετάν Άγρας      0-5
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ιωάννης Παπάφης      2-1
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΕ Ποντίων     0-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     32      41-14
2.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         31      37-12
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       31      42-23
4.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  30      40-20
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  27      32-21
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      26      34-19
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 17      22-30
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 15      27-35
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  11      18-29
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          8        17-45
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   8        20-39
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        13-56

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Ιπποκράτης Σουρωτής - Ηρακλής Παπάφη
Καπετάν Άγρας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Ιωάννης Παπάφης - Δόξα Λακκιάς
ΑΕ Ποντίων - Κανάρης
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Νίκη Ηρακλείου - Εύοσμος 2006      0-1
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελπίδες Κορώνειας 6-1
Απόλλων Απολλωνίας - Ηρακλής Χρυσαυγής      4-1
Μελισσουργός - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας    0-0
ΑΕ Λευκούδας - Μακεδονία Καλαμωτού   2-0
Φλόγα Λαγκαδικίων - Άρης Ξηροποτάμου 2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  35      36-9
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      27      35-22
3.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         24      26-18
4.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   24      46-29
5.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     23      23-15
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         20      30-30
7.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        19      19-17
8.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 18      14-23
9.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      15      25-34
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       15      23-32
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       10      19-33
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        9-45

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εύοσμος 2006 - Ελπίδες Κορώνειας
Ηρακλής Χρυσαυγής - Νίκη Ηρακλείου
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Δάφνη Ευαγγελισμού
Μακεδονία Καλαμωτού - Απόλλων Απολλωνίας
Άρης Ξηροποτάμου - Μελισσουργός
ΑΕ Λευκούδας - Φλόγα Λαγκαδικίων
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
11/6Διανομή τροφίμων σε απόρους στη δυτική Θεσσαλονίκη
8/6Από σήμερα οι αιτήσεις για δωρεάν φιλοξενία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς
1/6ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης : Με λεωφορεία των ΚΤΕΛ από σήμερα δρομολόγια τεσσάρων γραμμών του ΟΑΣΘ