Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
***ΠΡΟΣΟΧΗ***
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από τις 20 Δεκεμβρίου η υπηρεσία του Capital.gr
Capital Blogs θα αναστείλει τη λειτουργία της για τεχνικούς λόγους.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΌ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ε.Π.Σ.Μ.: ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ ΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ
1154 αναγνώστες
Δευτέρα, 14 Φεβρουαρίου 2011
00:59

 

 

Δίδυμο κορυφής στην ΕΠΣΜ

Ο Ολυμπιακός Κυμίνων πέρασε νικηφόρα από τους Αμπελόκηπους, επικρατώντας με 0-1 του Ηρακλή και μοιράζεται την κορυφή της Α1 κατηγορίας με τη Δόξα Πενταλόφου. Αντίθετα, «στραβοπάτησε» η Ηλιούπολη στις Συκιές.

Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου – Ελευθεριακός       1-3
Ένωση Συκεών - ΓΣ Ηλιούπολης      1-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας         0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων  0-1
Εθνικός Μαλγάρων – Ιωνικός 0-0
Μακεδονικός Λητής - Παύλος Μελάς        1-0
Δόξα Πενταλόφου - ΠΟ Μαλακοπής          2-0
Εθνικός Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης        4-1


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         45      39-17
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 45      44-17
3.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     42      37-21
4.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         40      26-12
5.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       36      44-34
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      36      29-18
7.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       30      24-20
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   29      38-33
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   28      26-20
10.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     26      19-23
11.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         25      22-31
12.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        24      37-42
13.     ΙΩΝΙΚΟΣ   23      29-39
14.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 22      20-32
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      16-29
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        15      23-37
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        11-57


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - ΓΣ Ηλιούπολης
Μακεδονικός Γέφυρας - Ομόνοια Σίνδου
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ένωση Συκεών
Ιωνικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Βορράς Αμπελοκήπων - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Παύλος Μελάς - Εθνικός Μαλγάρων
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός Λητής
Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Πενταλόφου


A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου         2-0
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας        2-6
ΑΕ Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας    4-2
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης     2-0
Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων    1-1
Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου      0-3


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        44      55-9
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         39      35-12
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         37      39-19
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         28      32-19
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     26      24-21
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    23      22-25
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23      28-29
8.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   19      20-36
9.       ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   18      20-36
10.     Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         17      23-24
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      17-35
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-59

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Βραχιάς
Δόξα Ελπίδας - Αίας Ευόσμου
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Νεοχωρούδας
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου


Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΕ Πυλαίας      δ. ορ.
Φλόγα Ανάληψης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   3-1
Αναγέννηση 2005 - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης       6-1
ΑΕ Φιλύρου - Ολυμπιακός Τερψιθέας        0-4
Ακρίτες Συκεών - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-0
Νίκη Ευκαρπίας - AΣ Νεάπολης       0-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      36      24-8
2.       ΝΕΑΠΟΛΗ          34      27-15
3.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      34      35-19
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       30      35-18
5.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   22      34-37
6.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  20      29-31
7.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      19      22-31
8.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       19      25-22
9.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         18      18-24
10.     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     18      24-33
11.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     15      17-27
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       10      15-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ανάληψης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
ΑΕ Πυλαίας - Αναγέννηση 2005
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου
M. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ακρίτες Συκεών
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Νίκη Ευκαρπίας
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   0-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Μαραθώνας         0-2
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής    1-1
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - ΑΕ Κρήνης       0-5
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Φοίνικας Καλαμαριάς         2-2
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Φαλήρου      1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       40      29-8
2.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      30      27-16
3.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 30      33-17
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   30      36-14
5.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   29      29-19
6.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    27      37-30
7.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          22      16-14
8.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    21      28-27
9.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  21      28-28
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  20      25-24
11.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-24
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        17-53
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6        18-46

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Μαραθώνας - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Φοίνικας Σχολαρίου     5-1
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου      2-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Κεραυνός Κολχικού        3-1
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Τρίτων Βόλβης     1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Κορώνειας        1-0
Ιάσων Αυγής - Δόξα Περιβολακίου   1-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   33      29-11
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       31      25-15
3.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       28      29-22
4.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   28      25-13
5.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         28      28-23
6.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 26      32-18
7.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    24      20-19
8.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     22      22-18
9.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 20      24-23
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         19      21-29
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      10      21-41
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        12-31
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         7        13-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Φοίνικας Σχολαρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Ασσήρου
Τρίτων Βόλβης - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Κορώνειας - Δόξα Περιβολακίου


B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Διγενής Μονολόφου - ΠΟ Ξηροχωρίου      3-2
Αναγέννηση Προχώματος - Φίλιππος Ελεούσας   5-1
ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΕ Νέων Σίνδου  2-0
Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Αδένδρου      3-1
Μαγνησιακός - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων     1-0
Αξιός Ανατολικού - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας     1-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     43      33-8
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      32      31-14
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      25      27-19
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   25      24-13
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     23      28-17
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        20      22-25
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 20      18-25
8.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       18      25-22
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      17      20-34
10.     ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      16      21-29
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      21-33
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          8        13-27
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    6        16-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - Φίλιππος Ελεούσας
ΑΕ Νέων Σίνδου - Διγενής Μονολόφου
Ολυμπιακός Λουδία - Αναγέννηση Προχώματος
Δόξα Αδένδρου - ΑΟ Μεσήμβριας
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Θρίαμβος Παρθενίου
Aξιός Ανατολικού - Μαγνησιακός


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Όλυμπος Δενδροποτάμου – Κανονιέρηδες 1-2
Εθνικός Εύοσμου – Ρουβίκωνας       3-0
Άγιος Δημήτριος - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-2
Δόξα Αγ. Παύλου – Θεσσαλονίκη     1-1
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - ΑΣ Μενεμένης     0-0
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΕ Ευόσμου     2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         35      45-19
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   32      33-17
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   28      30-17
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  25      24-28
5.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    24      35-35
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 24      31-25
7.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    23      40-39
8.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      22-31
9.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 18      28-40
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       15      18-33
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   11      30-36
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        10      16-32

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - Ρουβίκωνας
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Θεσσαλονίκη - Εθνικός Εύοσμου
ΑΣ Μενεμένης - Άγιος Δημήτριος
ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Αγ. Παύλου
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Δόξα Ελ. Κορδελιού


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
ΑΕ Καλλιθέας – Πήγασος       0-2
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ελπίδες Ηλιούπολης     1-4
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων  1-0
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας    2-0
Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη 0-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          43      38-3
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     36      40-9
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  32      34-11
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     20      27-28
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         20      17-19
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         18      17-30
7.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      17-25
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 15      23-30
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     12      17-20
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        9        14-36
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      6        13-46


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - Ελπίδες Ηλιούπολης
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Κισσός Χορτιάτη - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη      1-2
Αριστοτέλειο Κολέγιο - ΑΕ Μαρτίου         1-1
Αισχύλος Θεσσαλονίκης – Χελιδόνια         3-4
Προοδευτική – Πέρα     0-2
ΑΕ Χαριλάου - Μέντεκας Καλαμαριάς       3-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ                   30      21-13
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        26      25-17
3.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-22
4.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        25      20-18
5.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  23      29-22
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  20      31-26
7.       ΠΕΡΑ         17      20-27
8.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          16      24-23
9.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     16      21-21
10.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9        13-27
11.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   8        9-23

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Μαρτίου
Χελιδόνια - Αριστοτέλης
Πέρα - Αριστοτέλειο Κολέγιο
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αισχύλος Θεσσαλονίκης
Μελιτέας - Προοδευτική


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Πανόραμα - ΑΟ Καρδίας                  0-1
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Πλαγιαρίου  1-3
Ατρόμητος Τριαδίου - Νίκη Κερασιάς                  1-1
Αστέρας Ραιδεστού - Ερμής Μηχανιώνας   4-0
Αετός Βασιλικών - Ελπίδες Θερ. Θέρμης   2-2
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-3


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         36      41-17
2.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      32      33-11
3.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      31      29-19
4.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         30      23-15
5.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     27      20-15
6.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       26      28-19
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         22      28-30
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      17      17-23
9.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    15      21-25
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    13      11-33
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      13-33
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        3        9-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Νίκη Κερασιάς - Πανόραμα
Ερμής Μηχανιώνας - Θρίαμβος Ταγαράδων
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Ραιδεστού
Δόξα Τριλόφου - Αετός Βασιλικών


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Σταυρού - Πρόοδος Αδάμ     4-0
Εθνικός Προφήτη - Ηρακλής Μοδίου         1-1
Μακεδονικός Ασκού - ΑΣ Αρέθουσα         12.00
Ελλήσποντος Μαδύτου - Αστραπή Νικομηδινού  0-1
Δόξα Αρετής - ΑΕ Πολυδενδρίου     3-1
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Άνω Σταυρού       5-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   43      51-14
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     36      40-19
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        27      47-25
4.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   27      34-28
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    24      28-25
6.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  23      26-25
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        20      24-28
8.       ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      19-40
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      13      25-31
10.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  13      15-26
11.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      23-28
12.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       11      15-36
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 9        12-34


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρόοδος Αδάμ - Ηρακλής Μοδίου
ΑΣ Αρέθουσα - ΠΑΟΚ Σταυρού
Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Προφήτη
Αστραπή Νικομηδινού - Μακεδονικός Ασκού
Αετός Άνω Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Αρετής


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών      3-0
Άρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Όσσας  3-0 α.α.
ΠΑΟ Δορκάδας - Ποντιακός Πολυδενδρίου        4-2
Δράση Αρδαμερίου - Αστέρας Ανάληψης   2-1
Λευκοχωριακός - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-2
ΑΠΟ Λαχανά - Φίλιππος Παλαιοκάστρου  1-3


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    36      32-15
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      30      29-14
3.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  28      28-13
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     25      23-16
5.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  24      28-17
6.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         24      17-12
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     23      33-19
8.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 20      19-20
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 19      19-26
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        19      22-29
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   11      23-38
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          9        17-37
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-42

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Όσσας
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Δόξα Δρυμού - Άρης Καβαλαρίου
Αστέρας Ανάληψης - ΠΑΟ Δορκάδας
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Δράση Αρδαμερίου
ΑΠΟ Λαχανά - Λευκοχωριακός


Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστραπή Μεσαίου    4-0
Απόλλων Καστανά - Μ. Αλέξ. Ελλήνων    0-2
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας   3-0
Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας   5-1
Δόξα Πετρωτού - Φίλιππος Χαλκηδόνας    3-1


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      37      45-13
2.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      29-13
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      29      34-17
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        23      32-25
5.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      21      29-21
6.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  20      35-19
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      23-30
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        11      27-33
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        20-44
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        23-39
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         0        10-54

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Καστανά - Αστραπή Δενδροποτάμου
Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Μακεδών Ευόσμου
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΟ Θράκης
Ελπίδες Χαλάστρας - Φίλιππος Χαλκηδόνας


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης       1-0
Δόξα Ρετζικίου – Αίολος         3-0
Ντίνος Κούης - Εθνικός Αστέρας     4-0
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας      5-3
Αστραπή Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης       2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        32      32-15
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      31      32-23
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          26      30-16
4.       ΑΙΟΛΟΣ     23      28-20
5.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       23      34-24
6.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     20      29-31
7.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    17      25-23
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   11      33-40
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         9        26-47
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  9        17-35
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    6        22-34

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΟ Καρτερών
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Ντίνος Κούης
Αίολος - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Πυρσός Θεσσαλονίκης


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς       7-0
Ιπποκράτης Σουρωτής - Ηρακλής Παπάφη 1-1
Καπετάν Άγρας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας       1-3
Ιωάννης Παπάφης - Δόξα Λακκιάς   4-2
ΑΕ Ποντίων – Κανάρης 2-0
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας     3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     35      43-14
2.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         34      44-12
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       34      45-24
4.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  31      41-21
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  30      35-23
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      26      35-22
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 20      26-32
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 15      27-37
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  12      19-30
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          8        19-49
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   8        20-46
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        15-59

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Σουρωτής - Πυρσός Αγίας Τριάδας
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Καπετάν Άγρας
Ηρακλής Παπάφη - Ιωάννης Παπάφης
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Ποντίων
Δόξα Λακκιάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Κανάρης - Αργοναύτης Καλαμαριάς


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Εύοσμος 2006 - Ελπίδες Κορώνειας 2-2
Ηρακλής Χρυσαυγής - Νίκη Ηρακλείου     1-2
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Δάφνη Ευαγγελισμού    1-1
Μακεδονία Καλαμωτού - Απόλλων Απολλωνίας 2-5
Άρης Ξηροποτάμου – Μελισσουργός         4-4
ΑΕ Λευκούδας - Φλόγα Λαγκαδικίων         4-0


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  38      41-11
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      28      36-23
3.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     26      25-16
4.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   25      47-30
5.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         25      30-22
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        22      23-17
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      32-32
8.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 19      16-25
9.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      15      26-36
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       15      23-36
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       11      23-37
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        11-50

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Χρυσαυγής - Εύοσμος 2006
Ελπίδες Κορώνειας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονία Καλαμωτού
Δάφνη Ευαγγελισμού - Άρης Ξηροποτάμου
Απόλλων Απολλωνίας - Φλόγα Λαγκαδικίων
Μελισσουργός - ΑΕ Λευκούδας
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις