Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΌ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ε.Π.Σ.Μ.: ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ ΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ
1251 αναγνώστες
Τρίτη, 22 Φεβρουαρίου 2011
00:13

«Στραβοπάτησε» και η Ηλιούπολη

Στο ισόπαλο, 1-1 αρκέστηκε η Ηλιούπολη στο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Ελευθεριακό και έχασε τη μοναδική ευκαιρία να πλησιάσει στον πόντο τους δύο πρωτοπόρους.
Έτσι, το σκηνικό στην πρώτη εξάδα του βαθμολογικού πίνακα της Α1 κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣΜ διατηρήθηκε το ίδιο. Ξεχώρισε η νίκη του Ηρακλή στο ντέρμπι των Αμπελοκήπων, κόντρα στον Βορρά.
Αναλυτικά, όλη η αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα της ΕΠΣΜ, σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’) καθώς και σε όλους τους ομίλους, καθώς επίσης οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές, έχουν ως εξής:

Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(23η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Γ.Σ. Ηλιούπολης                   1-1
Μακεδονικός Γέφυρας - Ομόνοια Σίνδου   2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ένωση Συκεών      1-1
Ιωνικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου   3-1
Βορράς Αμπελοκήπων - Ηρακλής Αμπελοκήπων          0-4
Παύλος Μελάς - Εθνικός Μαλγάρων          1-2
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός Λητής  1-1
Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Πενταλόφου         1-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         46      40-20
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 46      45-18
3.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     43      38-22
4.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         41      27-13
5.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      37      30-19
6.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       36      44-34
7.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       33      26-21
8.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   31      30-20
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   30      39-34
10.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     26      19-25
11.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         26      23-32
12.     ΙΩΝΙΚΟΣ   26      32-40
13.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 25      22-32
14.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        24      38-44
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      17-32
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        16      24-38
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        11-61


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός
ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός Κυμίνων
Ομόνοια Σίνδου - Ιωνικός
Ένωση Συκεών - Βορράς Αμπελοκήπων
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Παύλος Μελάς
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής
Εθνικός Μαλγάρων - Φοίνικας Πολίχνης
Μακεδονικός Λητής - Δόξα Πενταλόφου


A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου   0-2
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Αμπελοκήπων      4-4
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Βραχιάς     2-0
Δόξα Ελπίδας - Αίας Ευόσμου 1-3
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Νεοχωρούδας  3-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου         1-0


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        47      57-9
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         39      35-13
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         37      39-21
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         31      35-20
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     29      25-21
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    26      25-25
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24      32-33
8.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         21      25-24
9.       ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   19      24-40
10.     ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   19      20-38
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      18-38
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-62

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Ταύροι Ελ. Κορδελιού
Αίας Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Νίκη Νεοχωρούδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ελπίδας
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης


Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Φλόγα Ανάληψης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου       3-0 α.α.
ΑΕ Πυλαίας - Αναγέννηση 2005       1-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου  3-3
M. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ακρίτες Συκεών         3-1
Ολυμπιακός Τερψιθέας - Νίκη Ευκαρπίας  1-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης     2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      36      24-9
2.       ΝΕΑΠΟΛΗ          35      29-17
3.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      34      36-22
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       31      37-20
5.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  23      29-31
6.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       23      31-25
7.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   22      34-38
8.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      22      25-32
9.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         21      19-24
10.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     21      21-27
11.     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     19      27-36
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       7        15-43

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αναγέννηση 2005
ΑΕ Φιλύρου - Φλόγα Ανάληψης
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Πυλαίας
Νίκη Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Νεάπολης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ολυμπιακός Τερψιθέας


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου 3-1
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου          1-0
Μαραθώνας - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης      5-2
Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας     2-3
ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς      2-1
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου         4-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       43      31-9
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   35      36-20
3.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 30      33-17
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   30      37-16
5.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    30      42-32
6.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      30      27-18
7.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          25      17-14
8.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    21      29-31
9.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  21      29-31
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  20      27-27
11.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-25
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        18-56
13.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6        20-51

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μαραθώνας
Αχιλλέας Περαίας - Ορφέας Σουρωτής
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Κρήνης


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου         2-1
Φοίνικας Σχολαρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς        0-2
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου        0-4
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Ασσήρου         3-1
Τρίτων Βόλβης - ΑΠΕ Λαγκαδά       1-1
ΑΕ Κορώνειας - Δόξα Περιβολακίου         1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   36      31-11
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       34      27-16
3.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         31      32-23
4.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   28      25-15
5.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       28      30-24
6.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 27      33-19
7.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     25      25-19
8.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    24      20-23
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         22      23-30
10.     ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 21      25-24
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      10      21-43
12.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        13-33
13.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         7        14-39

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Δόξα Ασσήρου - Φοίνικας Σχολαρίου
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Κολχικού
Δόξα Περιβολακίου - Τρίτων Βόλβης


B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΠΟ Ξηροχωρίου - Φίλιππος Ελεούσας        2-5
ΑΕ Νέων Σίνδου - Διγενής Μονολόφου     1-1
Ολυμπιακός Λουδία - Αναγέννηση Προχώματος  1-0
Δόξα Αδένδρου - ΑΟ Μεσήμβριας   3-1
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Θρίαμβος Παρθενίου 1-0
Aξιός Ανατολικού – Μαγνησιακός   1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     44      34-9
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      35      32-14
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      26      28-20
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   25      24-14
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     23      29-20
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        23      27-27
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 20      18-26
8.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      19      24-30
9.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       18      27-27
10.     ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      17      20-34
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      21-34
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          11      14-27
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    9        17-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - ΑΕ Νέων Σίνδου
Ολυμπιακός Λουδία - Φίλιππος Ελεούσας
Δόξα Αδένδρου - Διγενής Μονολόφου
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Αναγέννηση Προχώματος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Μεσήμβριας
Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες - Ρουβίκωνας    0-2
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου       0-2
Θεσσαλονίκη - Εθνικός Εύοσμου      3-1
ΑΣ Μενεμένης - Άγιος Δημήτριος    3-3
ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Αγ. Παύλου      3-1
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Δόξα Ελ. Κορδελιού   3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         35      45-21
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   32      34-20
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   31      33-18
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  28      26-28
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    26      42-39
6.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    25      38-38
7.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 24      32-28
8.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21      31-41
9.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      22-33
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       15      19-36
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   14      33-37
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        11      19-35

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Μενεμένης - Όλυμπος Δενδροποτάμου
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Εύοσμου
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Άγιος Δημήτριος
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - Δόξα Αγ. Παύλου
Κανονιέρηδες - ΠΟ Ξηροκρήνης
Θεσσαλονίκη - Ρουβίκωνας


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Πήγασος - Ελπίδες Ηλιούπολης        1-2
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας 2-1
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - ΠΑΟΚ Πολίχνης      δ.δ.
Κισσός Χορτιάτη - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου      2-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          43      39-5
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     39      42-10
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  32      36-14
4.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         23      19-20
5.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         21      20-32
6.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     20      27-28
7.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      18-27
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 15      24-32
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     15      19-21
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        9        14-36
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      6        13-46

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Μετεώρων - Πήγασος
Ελπίδες Ηλιούπολης - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας
ΑΕ Καλλιθέας - Κισσός Χορτιάτη
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ελπίδες Σταυρούπολης

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Μαρτίου      6-0
Χελιδόνια – Αριστοτέλης        3-4
Πέρα - Αριστοτέλειο Κολέγιο  3-4
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αισχύλος Θεσσαλονίκης         3-0
Μελιτέας – Προοδευτική         4-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         33      25-14
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        29      31-17
3.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-25
4.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        25      23-22
5.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  25      32-24
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  20      31-26
7.       ΠΕΡΑ         17      23-31
8.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     17      22-28
9.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          19      28-26
10.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   12      14-27
11.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9        14-31

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χελιδόνια - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
ΑΕ Μαρτίου - Πέρα
Αριστοτέλης - Μέντεκας Καλαμαριάς
Αριστοτέλειο Κολέγιο - Μελιτέας
Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου                  0-3
Νίκη Κερασιάς – Πανόραμα    1-1
Ερμής Μηχανιώνας - Θρίαμβος Ταγαράδων        2-0
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου       1-0
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Ραιδεστού    1-3
Δόξα Τριλόφου - Αετός Βασιλικών   5-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         39      44-18
2.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      35      34-11
3.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         33      26-15
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      31      29-22
5.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       29      33-20
6.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     27      20-16
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         23      29-31
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      18      18-24
9.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    15      22-28
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    13      11-35
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      14-38
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        6        11-33


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Κερασιάς - ΑΟ Καρδίας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ερμής Μηχανιώνας
Πανόραμα - Ελπίδες Θερ. Θέρμης
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Ατρόμητος Τριαδίου - Δόξα Τριλόφου
Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Πρόοδος Αδάμ - Ηρακλής Μοδίου   1-2
ΑΣ Αρέθουσα - ΠΑΟΚ Σταυρού       3-2
Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Προφήτη    3-2
Αστραπή Νικομηδινού - Μακεδονικός Ασκού     1-3
Αετός Άνω Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου     3-1
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Αρετής         0-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   46      54-14
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     39      43-20
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        27      48-28
4.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   27      34-31
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    27      30-26
6.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  26      29-27
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        20      26-31
8.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      16      28-33
9.       ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       14      18-37
10.     ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  13      15-26
11.     ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      20-42
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      25-31
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 9        13-37

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Αρέθουσα - Πρόοδος Αδάμ
Hρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αστραπή Νικομηδινού
Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Πολυδενδρίου
Mακεδονικός Ασκού - Αετός Άνω Σταυρού
Ελλήσποντος Μαδύτου - Δόξα Αρετής


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Όσσας  3-0 α.α.
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου   1-1
Δόξα Δρυμού - Άρης Καβαλαρίου    1-1
Αστέρας Ανάληψης - ΠΑΟ Δορκάδας        1-1
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Δράση Αρδαμερίου   1-1
ΑΠΟ Λαχανά – Λευκοχωριακός       1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    37      33-16
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      31      30-15
3.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  29      29-14
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     28      25-17
5.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         25      18-13
6.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  24      28-17
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     24      34-20
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 22      22-26
9.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 21      20-21
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        20      23-30
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   11      25-39
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          10      18-38
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-42

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών
Νέστωρ Όσσας - Δόξα Δρυμού
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης
Άρης Καβαλαρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
ΠΑΟ Δορκάδας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Δράση Αρδαμερίου - Λευκοχωριακός


Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Απόλλων Καστανά - Αστραπή Δενδροποτάμου   0-3
Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 7-1
Μ. Αλέξ. Ελλήνων - Μακεδών Ευόσμου    4-6
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΟ Θράκης         5-1
Ελπίδες Χαλάστρας - Φίλιππος Χαλκηδόνας        4-0


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      37      45-13
2.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      30-20
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      32      34-17
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        26      38-29
5.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  26      46-23
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      21      33-27
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      23-34
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        14      31-33
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        20-44
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        24-44
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         3        15-55

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Μακεδών Ευόσμου - Απόλλων Καστανά
ΑΟ Θράκης - Αστραπή Μεσαίου
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Ελλήνων
Δόξα Πετρωτού - Ορφέας Αγίας Τριάδας


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΟ Καρτερών     3-1
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Ντίνος Κούης 0-3
Αίολος - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση   1-1
Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.    2-3
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        32      32-15
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      31      33-26
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          29      33-16
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       26      37-25
5.       ΑΙΟΛΟΣ     24      29-21
6.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     21      30-32
7.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    20      28-25
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   11      35-38
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         10      31-54
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  10      19-37
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    6        22-37

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καρτερών - Ντίνος Κούης
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - Δόξα Ρετζικίου
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αίολος
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Ιπποκράτης Σουρωτής - Πυρσός Αγίας Τριάδας  3-0
ΑΟ Αρετσού - Καπετάν Άγρας         3-3
Ηρακλής Παπάφη - Ιωάννης Παπάφης       1-3
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Ποντίων   0-1
Δόξα Λακκιάς - Χαρίλαος Επαμεινώνδας   2-1
Κανάρης - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     38      44-14
2.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         34      44-15
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       34      45-25
4.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  34      44-21
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  30      36-25
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      27      38-25
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 23      29-33
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 18      29-38
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  12      22-31
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          11      21-50
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   9        23-49
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        16-61

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Καπετάν Άγρας
Ιωάννης Παπάφης - Ιπποκράτης Σουρωτής
AΕ Ποντίων - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ηρακλής Παπάφη
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Kανάρης - Δόξα Λακκιάς


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Ηρακλής Χρυσαυγής - Εύοσμος 2006        δ.δ.
Ελπίδες Κορώνειας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας      1-2
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονία Καλαμωτού 2-0
Δάφνη Ευαγγελισμού - Άρης Ξηροποτάμου         1-0
Απόλλων Απολλωνίας - Φλόγα Λαγκαδικίων       6-1
Μελισσουργός - ΑΕ Λευκούδας        1-1


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  41      47-12
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      31      38-24
3.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     29      27-16
4.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   28      48-30
5.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         26      31-23
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        23      26-18
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      33-34
8.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 19      16-25
9.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      15      26-36
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       15      24-42
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       11      23-38
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        11-52


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εύοσμος 2006 - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας
Μακεδονία Καλαμωτού - Ηρακλής Χρυσαυγής
Άρης Ξηροποτάμου - Ελπίδες Κορώνειας
Φλόγα Λαγκαδικίων - Νίκη Ηρακλείου
ΑΕ Λευκούδας - Δάφνη Ευαγγελισμού
Μελισσουργός - Απόλλων Απολλωνίας
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
24/8Δήμος Χαλκηδόνος : Πρόσκληση Ορκωμοσίας... !
22/8ΚΟΥΦΑΛΙΑ - Δήμος Χαλκηδόνος : «Πέθανε το παλιό … Έρχεται το καινούργιο στο δήμο… !»
21/8Παρά...Πολιτικά - Δήμος Χαλκηδόνος : Εξελίξεις για τη διαμόρφωση δημοτικής πλειοψηφίας στον δήμο Χαλκηδόνος
16/8Δήμος Χαλκηδόνας : Επιβεβαιωμένο κρούσμα ιού Δυτικού Νείλου στον Αγ. Αθανάσιο !
13/8Παρά-πολιτικά : "Σεμνά και Ταπεινά ... "
12/8ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΗΜΑ ... : "Τα Κακώς Κείμενα "
8/8Ωραιόκαστρο : Στις 27 Αυγούστου η ορκωμοσία της νέας δημοτικής αρχής Ωραιοκάστρο
6/8ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 7-09-19 ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ.
4/815o ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
3/8Δήμος Χαλκηδόνος - Σταύρος Αναγνωστόπουλος: Καθημερινή ενημέρωση για θέματα του δήμου…!