Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Ε.Π.Σ.Μ. - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ
1788 αναγνώστες
Δευτέρα, 28 Φεβρουαρίου 2011
00:15

«Μοναξιά» για τα Κύμινα

 
Ο Ολυμπιακός ήταν ο νικητής στο ντέρμπι της 24ης αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ, επικρατώντας της Ηλιούπολης μέσα στην έδρα της 1-0, αποτέλεσμα που του επιτρέπει να απολαμβάνει μόνος του την κορυφή.
Αναλυτικά, ολόκληρη η αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα του Ν. Θεσσαλονίκης, σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’), σε όλους τους ομίλους, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες καθώς και οι επόμενες αγωνιστικές, έχουν ως εξής:



Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(24η αγωνιστική)
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελευθεριακός      0-3
ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός Κυμίνων      0-1
Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός       1-1
Ένωση Συκεών - Βορράς Αμπελοκήπων    4-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Παύλος Μελάς  0-3
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής 4-0
Εθνικός Μαλγάρων - Φοίνικας Πολίχνης   2-2
Μακεδονικός Λητής - Δόξα Πενταλόφου   2-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 49      46-18
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         46      41-22
3.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         44      31-14
4.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     43      38-23
5.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      40      32-20
6.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       36      44-38
7.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       34      28-23
8.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   34      34-20
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   30      39-34
10.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         29      26-32
11.     ΙΩΝΙΚΟΣ   27      33-41
12.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     27      20-26
13.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        27      41-44
14.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 25      22-35
15.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      17-35
16.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        17      26-40
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        12-65

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - Ολυμπιακός Κυμίνων
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Βορράς Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης
Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ένωση Συκεών
Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Εθνικός Πυλαίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Πενταλόφου - Εθνικός Μαλγάρων


A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΕ Αμπελοκήπων          1-0
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Ταύροι Ελ. Κορδελιού 2-0
Αίας Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  5-0
Νίκη Νεοχωρούδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας   0-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ελπίδας     4-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης     2-3


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        50      58-9
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         42      39-14
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         40      41-21
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         34      40-20
5.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     29      27-24
6.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    29      28-27
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24      32-34
8.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         24      26-24
9.       ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   19      24-45
10.     ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   19      20-40
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      19-42
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-63

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
ΑΕ Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Νίκη Νεοχωρούδας
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Δόξα Ελπίδας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης


Β ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αναγέννηση 2005      0-3 α.α.
ΑΕ Φιλύρου - Φλόγα Ανάληψης       3-1
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Πυλαίας          3-1
Νίκη Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου     1-1
ΑΣ Νεάπολης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης    3-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ολυμπιακός Τερψιθέας         1-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΕΑΠΟΛΗ          38      32-18
2.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      37      39-23
3.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      37      25-10
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       31      38-24
5.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         24      23-25
6.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       24      32-26
7.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  23      30-34
8.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      22      26-35
9.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   22      34-38
10.     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     22      30-37
11.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     21      22-30
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       7        15-43

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Φιλύρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Αναγέννηση 2005 - Ακρίτες Συκεών
Φλόγα Ανάληψης - Νίκη Ευκαρπίας
ΑΕ Πυλαίας - ΑΣ Νεάπολης
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ολυμπιακός Τερψιθέας


Γ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου     2-0
Άγ. Γεώργιος - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου        4-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας     1-1
Αχιλλέας Περαίας - Ορφέας Σουρωτής       0-1
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Κρήνης      2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       43      32-11
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   35      36-20
3.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      33      30-18
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   31      38-17
5.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    31      43-33
6.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 30      33-18
7.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          25      17-17
8.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  24      31-31
9.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    24      31-32
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  23      28-27
11.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    9        24-54
12.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-27
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     7        21-60

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου
Αναγέννηση Ρυσίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αχιλλέας Περαίας
Μαραθώνας - ΑΕ Φαλήρου
Ορφέας Σουρωτής - Φοίνικας Καλαμαριάς


Δ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ελλήσποντος Κριθιάς  0-0
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου  3-1
Δόξα Ασσήρου - Φοίνικας Σχολαρίου         2-2
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-0
Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Κολχικού  0-1
Δόξα Περιβολακίου - Τρίτων Βόλβης        1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   37      31-11
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       34      28-18
3.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         34      35-24
4.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       29      30-24
5.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   28      25-16
6.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 28      33-19
7.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     28      26-19
8.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    25      20-23
9.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 24      27-25
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         22      24-33
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      11      23-45
12.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         8        16-41
13.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 7        13-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Ασσήρου
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΠΕ Λαγκαδά
Φοίνικας Σχολαρίου - Ιάσων Αυγής
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Περιβολακίου
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Κορώνειας


BKAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑΕ Νέων Σίνδου - ΠΟ Ξηροχωρίου  διεκ.
Φίλιππος Ελεούσας - Ολυμπιακός Λουδία  1-1
Διγενής Μονολόφου - Δόξα Αδένδρου       2-0
Αναγέννηση Προχώματος - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων     3-2
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας        2-0
Θρίαμβος Παρθενίου – Μαγνησιακός         1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     47      36-9
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      36      33-15
3.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   28      27-16
4.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      26      28-20
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     26      31-20
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        24      28-28
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 23      21-27
8.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      19      24-32
9.       ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       18      27-27
10.     ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      17      22-37
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      22-37
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          11      14-27
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    9        17-35

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - Ολυμπιακός Λουδία
Δόξα Αδένδρου - ΑΕ Νέων Σίνδου
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Φίλιππος Ελεούσας
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Διγενής Μονολόφου
Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Προχώματος
Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Όλυμπος Δενδροποτάμου - ΑΣ Μενεμένης 2-1
Εθνικός Εύοσμου - ΑΕ Ευόσμου       1-0
Άγιος Δημήτριος - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος        0-1
Δόξα Αγ. Παύλου - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού 2-0
ΠΟ Ξηροκρήνης – Κανονιέρηδες     2-5
Ρουβίκωνας – Θεσσαλονίκη    2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         38      50-23
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   35      36-20
3.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   31      33-19
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  31      28-29
5.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    29      44-39
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 27      33-28
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    25      38-39
8.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21      31-43
9.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      24-38
10.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   17      34-37
11.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       15      19-38
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        11      20-37

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - Θεσσαλονίκη
ΑΣ Μενεμένης - ΠΟ Ξηροκρήνης
ΑΕ Ευόσμου - Ρουβίκωνας
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - Εθνικός Εύοσμου
Δόξα Αγ. Παύλου - Άγιος Δημήτριος


Γ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων – Πήγασος         2-0
Ελπίδες Ηλιούπολης - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας 1-1
ΑΕ Καλλιθέας - Κισσός Χορτιάτη    1-3
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Σταυραετός Ευξεινούπολης    2-2
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ελπίδες Σταυρούπολης        4-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          43      39-5
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     42      45-11
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  35      40-14
4.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         26      21-20
5.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         21      20-36
6.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     21      28-29
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     16      20-22
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 15      24-34
9.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      19-30
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        10      16-38
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      7        15-48


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Μετεώρων
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ελπίδες Ηλιούπολης
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ένωση Ανθ. Καρατάσου

Δ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Χελιδόνια - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 2-4
ΑΕ Μαρτίου – Πέρα      4-3
Αριστοτέλης - Μέντεκας Καλαμαριάς        0-0
Αριστοτέλειο Κολέγιο – Μελιτέας    0-0
Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου   0-2


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         34      25-14
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        32      35-19
3.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  26      32-24
4.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        25      25-26
5.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-25
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  23      33-26
7.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          20      28-26
8.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     20      26-31
9.       ΠΕΡΑ         17      26-35
10.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   13      14-27
11.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9        14-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Πέρα
Μέντεκας Καλαμαριάς - Χελιδόνια
Μελιτέας - ΑΕ Μαρτίου
ΑΕ Χαριλάου - Αριστοτέλειο Κολέγιο
Προοδευτική - Αισχύλος Θεσσαλονίκης


Ε ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Νίκη Κερασιάς - ΑΟ Καρδίας 0-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ερμής Μηχανιώνας      1-0
Πανόραμα - Ελπίδες Θερ. Θέρμης    3-1
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής          2-4
Ατρόμητος Τριαδίου - Δόξα Τριλόφου       2-4
Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών      3-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         42      47-18
2.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         36      27-15
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      35      35-14
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      34      31-22
5.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       32      37-22
6.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     27      22-20
7.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         23      29-33
8.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      21      21-25
9.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    18      26-30
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    13      13-39
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      14-41
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        6        11-34


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Ερμής Μηχανιώνας
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Νίκη Κερασιάς
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Δόξα Τριλόφου - Πανόραμα
Αετός Βασιλικών - Θρίαμβος Ταγαράδων
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου


Ζ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑΣ Αρέθουσα - Πρόοδος Αδάμ         5-0
Hρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου     2-2
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αστραπή Νικομηδινού   3-2
Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Πολυδενδρίου       2-3
Mακεδονικός Ασκού - Αετός Άνω Σταυρού         2-1
Ελλήσποντος Μαδύτου - Δόξα Αρετής       2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   46      55-16
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     42      45-21
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        30      50-29
4.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  29      34-27
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    28      32-28
6.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   27      34-31
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        23      29-33
8.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      17      30-35
9.       ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  16      18-28
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       14      19-39
11.     ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      20-47
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      27-34
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 9        15-40


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διγενής Κρυονερίου - Πρόοδος Αδάμ
ΑΣ Αρέθουσα - Αστραπή Νικομηδινού
Ηρακλής Μοδίου - ΑΕ Πολυδενδρίου
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αετός Άνω Σταυρού
Εθνικός Προφήτη - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Αρετής


ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών      2-0
Νέστωρ Όσσας - Δόξα Δρυμού 0-3 α.α.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης   2-2
Άρης Καβαλαρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης       2-0
ΠΑΟ Δορκάδας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου        1-0
Δράση Αρδαμερίου – Λευκοχωριακός        1-1


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    40      35-16
2.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      32      32-17
3.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  32      31-14
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     29      26-18
5.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         28      19-13
6.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  24      28-19
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     24      34-21
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 22      22-28
9.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 21      20-21
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        21      25-32
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   11      25-39
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          11      19-39
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-42


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Δρυμού
Αστέρας Ανάληψης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Νέστωρ Όσσας
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
ΑΠΟ Λαχανά - Άρης Καβαλαρίου
Λευκοχωριακός - ΠΑΟ Δορκάδας


Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου         2-1
Μακεδών Ευόσμου - Απόλλων Καστανά    3-1
ΑΟ Θράκης - Αστραπή Μεσαίου      ANABΟΛΗ
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Μ. Αλέξ. Ελλήνων         1-2
Δόξα Πετρωτού - Ορφέας Αγίας Τριάδας   4-3


ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      40      49-16
2.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      35      36-18
3.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      31-22
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        29      41-30
5.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  26      46-23
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      24      35-28
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      24-36
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        14      31-33
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         8        21-47
10.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        24-44
11.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         3        18-59

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδών Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΟ Θράκης
Απόλλων Καστανά - Φίλιππος Χαλκηδόνας
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Πετρωτού
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας


B’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - Ντίνος Κούης       1-1
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - Δόξα Ρετζικίου         1-2
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης          4-2
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αίολος       1-3
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας      2-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        32      34-18
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      32      34-27
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          30      34-17
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       29      39-26
5.       ΑΙΟΛΟΣ     27      32-22
6.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    23      32-27
7.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     21      31-34
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   14      38-40
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         10      31-54
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  10      20-40
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    6        24-41

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - ΠΑΟ Καρτερών
Ντίνος Κούης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Δόξα Ρετζικίου - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Αστραπή Νεάπολης
Εθνικός Αστέρας - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Καπετάν Άγρας   8-1
Ιωάννης Παπάφης - Ιπποκράτης Σουρωτής          1-5
AΕ Ποντίων - ΑΟ Αρετσού     5-2
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ηρακλής Παπάφη       2-7
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  0-1
Kανάρης - Δόξα Λακκιάς        3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     41      49-16
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  37      49-22
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       37      46-25
4.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         37      52-16
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  30      36-26
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      27      39-33
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 23      30-38
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 21      32-39
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  15      27-35
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          11      22-53
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   9        25-54
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        18-68


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωάννης Παπάφης - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Καπετάν Άγρας - ΑΕ Ποντίων
Ιπποκράτης Σουρωτής - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Ηρακλής Παπάφη - Κανάρης
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Λακκιάς


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Εύοσμος 2006 - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας    4-3
Μακεδονία Καλαμωτού - Ηρακλής Χρυσαυγής    0-2
Άρης Ξηροποτάμου - Ελπίδες Κορώνειας  2-1
Φλόγα Λαγκαδικίων - Νίκη Ηρακλείου      1-1
ΑΕ Λευκούδας - Δάφνη Ευαγγελισμού       0-2
Μελισσουργός - Απόλλων Απολλωνίας      2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  41      48-14
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      31      41-28
3.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   31      50-30
4.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     30      28-17
5.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         29      33-24
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        23      26-20
7.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 22      20-29
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      34-36
9.       HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      18      28-36
10.     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       16      25-43
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       14      25-39
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        11-54

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονία Καλαμωτού - Εύοσμος 2006
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Άρης Ξηροποτάμου
Ηρακλής Χρυσαυγής - Φλόγα Λαγκαδικίων
Ελπίδες Κορώνειας - ΑΕ Λευκούδας
Νίκη Ηρακλείου - Μελισσουργός
Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Απολλωνίας
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
19/6Δήμος Χαλκηδόνος : «Η λαμπτήρες led “ και το ηθικό μέρος ... !
11/6Διανομή τροφίμων σε απόρους στη δυτική Θεσσαλονίκη
8/6Από σήμερα οι αιτήσεις για δωρεάν φιλοξενία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς
1/6ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης : Με λεωφορεία των ΚΤΕΛ από σήμερα δρομολόγια τεσσάρων γραμμών του ΟΑΣΘ