Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Ε.Π.Σ.Μ. - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ
1443 αναγνώστες
Δευτέρα, 14 Μαρτίου 2011
00:12
Σπουδαίο διπλό για Κύμινα
Ο Ολυμπιακός πέρασε νικηφόρα από την Μαλακοπή επικρατώντας του ΠΟΜ με 2-1, στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ, και παραμένει σταθερά στην κορυφή.
Νικηφόρα συνέχισαν και οι υπόλοιποι πρωτοπόροι, με την Δόξα Πενταλόφου να νικάει με 1-0 την Ομόνοια Σίνδου, την Ένωση Συκεών να περνάει «αλώβητη» με 1-0 από την Λητή ενώ η Ηλιούπολη αναδείχθηκε ισόπαλη, 0-0 με τον Εθνικό Πυλαίας.
Αναλυτικά, ολόκληρη η αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα του Ν. Θεσσαλονίκης, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές σε όλες τις κατηγορίες και όλους τους ομίλους, έχουν ως εξής:


Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(27η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Βορράς Αμπελοκήπων       3-0
Παύλος Μελάς – Ιωνικός        1-4
ΠΟ Μαλακοπής - Ολυμπιακός Κυμίνων     1-2
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός Γέφυρας        4-0
Εθνικός Πυλαίας - ΓΣ Ηλιούπολης    0-0
Δόξα Πενταλόφου - Ομόνοια Σίνδου 1-0
Μακεδονικός Λητής - Ένωση Συκεών        0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Μαλγάρων     2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 56      52-19
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         53      46-24
3.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         51      34-14
4.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     47      43-27
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   43      41-22
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      40      33-25
7.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       39      48-43
8.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         36      32-34
9.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       35      31-27
10.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   32      39-35
11.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 31      25-39
12.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        30      44-49
13.     ΙΩΝΙΚΟΣ   30      39-47
14.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     27      20-32
15.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        26      34-40
16.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      17-37
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        13-76

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παύλος Μελάς - Ελευθεριακός
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής
Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης
Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Πυλαίας
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής
Ένωση Συκεών - Εθνικός Μαλγάρων
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 3-0
ΑΕ Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου   1-1
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Νίκη Νεοχωρούδας        5-0
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου       1-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων      2-0
Δόξα Ελπίδας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  1-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        53      60-9
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         43      40-15
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         43      44-21
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         35      41-21
5.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    32      32-28
6.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     29      27-26
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25      33-35
8.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         24      26-27
9.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   22      25-40
10.     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   20      25-46
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      20-46
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-68

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Αίας Ευόσμου
Νίκη Νεοχωρούδας - Μ. Αλέξ. Βραχιάς
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ταύροι Ελ. Κορδελιού
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Δόξα Ελπίδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑΕ Φιλύρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου      3-0 α.α.
Αναγέννηση 2005 - Ακρίτες Συκεών 1-2
Φλόγα Ανάληψης - Νίκη Ευκαρπίας 0-1
ΑΕ Πυλαίας - ΑΣ Νεάπολης    1-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης   2-0
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ολυμπιακός Τερψιθέας        2-5

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΕΑΠΟΛΗ          41      34-19
2.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      40      41-24
3.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      40      26-10
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       31      38-26
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       27      34-26
6.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         27      28-27
7.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   25      38-40
8.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     25      33-37
9.       ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  23      33-35
10.     Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      22      28-40
11.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     21      23-32
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       7        15-55

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου
ΑΣ Νεάπολης - Αναγέννηση 2005
Ομόνοια Σταυρούπολης - Φλόγα Ανάληψης
Ολυμπιακός Τερψιθέας - ΑΕ Πυλαίας
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας     1-5
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης     1-0
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου     2-0
ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου         2-3
Φοίνικας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου       2-0
ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής       1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       46      33-11
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   41      44-21
3.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      39      37-22
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   37      30-17
5.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 36      37-19
6.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    34      45-34
7.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    27      37-37
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          25      18-21
9.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  24      33-40
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  23      29-34
11.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    12      28-56
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     10      24-63
13.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-31

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Περαίας
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - ΑΕ Φαλήρου
Αναγέννηση Ρυσίου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Κρήνης
Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Δόξα Ασσήρου   2-4
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου      1-1
Ιάσων Αυγής - Ελλήσποντος Κριθιάς         3-1
Δόξα Περιβολακίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου      2-0
ΑΕ Κορώνειας - Φοίνικας Σχολαρίου         2-1
Τρίτων Βόλβης - Κεραυνός Κολχικού        1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   40      34-15
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       40      32-19
3.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         36      37-26
4.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   34      30-17
5.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 32      38-23
6.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     31      27-20
7.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       30      33-29
8.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 27      28-25
9.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    25      21-25
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         22      27-39
11.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      11      24-49
12.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         11      21-45
13.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 10      15-35

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Περιβολακίου
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Κορώνειας
Φοίνικας Σχολαρίου - Τρίτων Βόλβης
Κεραυνός Κολχικού - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου

B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΠΟ Ξηροχωρίου - Ολυμπιακός Λουδία       0-3 α.α.
Δόξα Αδένδρου - ΑΕ Νέων Σίνδου   0-1
ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων - Φίλιππος Ελεούσας     1-1
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Διγενής Μονολόφου  0-0
Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Προχώματος    5-1
Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας       3-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     48      36-9
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      39      36-15
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      32      35-21
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   28      28-21
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     27      34-23
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        25      29-29
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24      24-30
8.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      19      24-33
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      18      23-38
10.     ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       15      28-36
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      22-37
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          14      19-28
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    10      17-35

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Αδένδρου - ΠΟ Ξηροχωρίου
Ολυμπιακός Λουδία - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Φίλιππος Ελεούσας - Αξιός Ανατολικού
Διγενής Μονολόφου - Μαγνησιακός
Αναγέννηση Προχώματος - Θρίαμβος Παρθενίου

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες – Θεσσαλονίκη 4-1
ΑΣ Μενεμένης - ΠΟ Ξηροκρήνης     2-1
ΑΕ Ευόσμου – Ρουβίκωνας     1-2
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Όλυμπος Δενδροποτάμου    2-0
Δόξα Ελ. Κορδελιού - Εθνικός Εύοσμου    2-0
Δόξα Αγ. Παύλου - Άγιος Δημήτριος          0-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         41      54-24
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   36      36-20
3.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    32      46-40
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  31      28-31
5.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   31      34-21
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 27      33-30
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    26      38-39
8.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21      32-47
9.       ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      25-40
10.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   20      36-37
11.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       18      21-38
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        14      22-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Μενεμένης - Κανονιέρηδες
Θεσσαλονίκη - ΑΕ Ευόσμου
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Ρουβίκωνας - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ. Παύλου
Εθνικός Εύοσμου - Άγιος Δημήτριος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Πήγασος - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας          2-1
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Μετεώρων      2-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ελπίδες Ηλιούπολης        2-5
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-2
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ένωση Ανθ. Καρατάσου         0-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          46      40-5
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     45      47-12
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  35      40-15
4.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         26      22-22
5.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     21      29-31
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     19      25-24
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         18      18-36
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 18      26-35
9.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      19-30
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        13      21-45
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      10      17-49

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κισσός Χορτιάτη - Πήγασος
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης
ΑΕ Καλλιθέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Πέρα       δ.δ.
Μέντεκας Καλαμαριάς – Χελιδόνια  1-3
Μελιτέας - ΑΕ Μαρτίου 2-2
ΑΕ Χαριλάου - Αριστοτέλειο Κολέγιο        1-1
Προοδευτική - Αισχύλος Θεσσαλονίκης     1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         35      27-16
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        32      35-19
3.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        28      28-27
4.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  27      33-25
5.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-26
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  24      34-27
7.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     21      28-33
8.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          20      29-29
9.       ΠΕΡΑ         17      26-35
10.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   13      14-27
11.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 12      15-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Πέρα - Μελιτέας
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Χαριλάου
Αριστοτέλης - Προοδευτική
Αριστοτέλειο Κολέγιο - Αισχύλος Θεσσαλονίκης

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας - Ερμής Μηχανιώνας    2-0
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Νίκη Κερασιάς       3-0
Ατρ. Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου        0-4
Δόξα Τριλόφου – Πανόραμα   1-2
Αετός Βασιλικών - Θρίαμβος Ταγαράδων  0-3
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου 3-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         45      50-18
2.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         39      31-15
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      38      38-14
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      37      33-22
5.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       32      38-24
6.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     27      22-23
7.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      24      23-26
8.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         23      29-36
9.       ΑΤΡ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18      26-34
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    16      16-39
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      14-44
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        6        11-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - ΑΟ Καρδίας
Ερμής Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Νίκη Κερασιάς - Δόξα Τριλόφου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Τριαδίου

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Πρόοδος Αδάμ - Διγενής Κρυονερίου        0-1
Αστραπή Νικομηδινού - ΑΣ Αρέθουσα      1-0
ΑΕ Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου        3-1
Αετός Άνω Σταυρού - ΠΑΟΚ Σταυρού      2-1
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη  2-1
Δόξα Αρετής - Μακεδονικός Ασκού 0-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   47      55-16
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     43      45-21
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        30      50-29
4.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   30      36-32
5.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  29      34-28
6.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    28      33-31
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        23      30-35
8.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      20      31-35
9.       ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  19      21-29
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       17      21-40
11.     ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        13      20-48
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      28-36
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 12      16-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Νικομηδινού - Πρόοδος Αδάμ
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Πολυδενδρίου
ΑΣ Αρέθουσα - Αετός Άνω Σταυρού
Ηρακλής Μοδίου - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Αρετής
Εθνικός Προφήτη - Ελλήσποντος Μαδύτου

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Δρυμού     1-1
Αστέρας Ανάληψης - Ποντιακός Πολυδενδρίου   0-2
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Νέστωρ Όσσας  3-0 α.α.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου   2-1
ΑΠΟ Λαχανά - Άρης Καβαλαρίου    1-4
Λευκοχωριακός - ΠΑΟ Δορκάδας    4-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    43      37-16
2.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  35      35-15
3.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      32      33-19
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     32      30-19
5.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         28      20-17
6.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  27      31-19
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     27      36-22
8.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 25      24-22
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 23      23-29
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        21      25-34
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   11      25-44
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          11      19-39
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-51

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ανάληψης - Εθνικός Λαγυνών
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Νέστωρ Όσσας - ΑΠΟ Λαχανά
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Λευκοχωριακός
Άρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου

Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Μακεδών Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου   6-1
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΟ Θράκης δ.δ.
Απόλλων Καστανά - Φίλιππος Χαλκηδόνας         2-1
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Πετρωτού          2-0
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας       2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      40      49-18
2.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      35      40-42
3.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      31-22
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        32      47-31
5.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  32      49-23
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      24      35-28
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      25-38
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        14      32-35
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         11      23-51
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         6        20-60
11.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        24-45

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟ Θράκης
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Μακεδών Ευόσμου
Δόξα Πετρωτού - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Μεσαίου
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ. Αλέξ. Ελλήνων

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση - ΠΑΟ Καρτερών       2-2
Ντίνος Κούης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.         5-2
Δόξα Ρετζικίου - Πυρσός Θεσσαλονίκης    4-1
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Αστραπή Νεάπολης 3-5
Εθνικός Αστέρας - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας         2-4

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        35      39-21
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      33      36-29
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          33      39-19
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       32      43-27
5.       ΑΙΟΛΟΣ     27      32-22
6.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    23      33-32
7.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     22      33-36
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   14      37-44
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         13      35-56
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  10      21-44
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    6        27-46

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καρτερών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Αστραπή Νεάπολης - Ντίνος Κούης
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Εθνικός Αστέρας - Αίολος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Ιωάννης Παπάφης - Πυρσός Αγίας Τριάδας         1-6
Καπετάν Άγρας - ΑΕ Ποντίων          2-4
Ιπποκράτης Σουρωτής - Χαρίλαος Επαμεινώνδας         5-0
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς   1-5
Ηρακλής Παπάφη – Κανάρης  2-3
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Λακκιάς         3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     44      53-18
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  40      54-22
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       40      49-27
4.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         40      58-17
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  33      41-27
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      27      41-37
7.       ΚΑΝΑΡΗΣ 24      35-41
8.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 23      31-44
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  15      29-38
10.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          11      24-56
11.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   9        26-59
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        18-73

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Ποντίων
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιωάννης Παπάφης
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Καπετάν Άγρας
Κανάρης - Ιπποκράτης Σουρωτής
Δόξα Λακκιάς - ΑΟ Αρετσού
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ηρακλής Παπάφη

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Μακεδονία Καλαμωτού - Εύοσμος 2006    δ.δ.
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Άρης Ξηροποτάμου     2-1
Ηρακλής Χρυσαυγής - Φλόγα Λαγκαδικίων         2-6
Ελπίδες Κορώνειας - ΑΕ Λευκούδας          0-2
Νίκη Ηρακλείου – Μελισσουργός     1-1
Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Απολλωνίας     2-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  41      49-16
2.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      34      43-29
3.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   34      52-31
4.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     31      29-18
5.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         30      34-25
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        26      28-20
7.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 22      20-28
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      34-38
9.       ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       19      31-45
10.     HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      18      30-42
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       14      26-41
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        11-54

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εύοσμος 2006 - Άρης Ξηροποτάμου
Φλόγα Λαγκαδικίων - Μακεδονία Καλαμωτού
ΑΕ Λευκούδας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας
Μελισσουργός - Ηρακλής Χρυσαυγής
Απόλλων Απολλωνίας - Ελπίδες Κορώνειας
Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
11/10Δήμος ΠΑΙΟΝΙΑΣ :23η Γιορτή Κάστανου Γρίβας !
11/10Δήμος ΛΑΓΚΑΔΑ : Τοποθετήθηκε υπόγειος κάδος στο κέντρο της πόλης στην πλατεία του Λαγκαδά
1/10ΧΑΛΑΣΤΡΑ : Δράσεις του 3ου Δημοτικού Χαλάστρας την ημέρα του Αθλητισμού