Μαύρος Γάτος - ο Μακεδών...!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Ε.Π.Σ.Μ. - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ
585 αναγνώστες
Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2011
00:02

 Νίκες για τους πρωτοπόρους

Χωρίς ιδιαίτερες εκπλήξεις ολοκληρώθηκε η 28η αγωνιστική στην Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ, με τη νίκη της Ηλιούπολης επί του Μακεδονικού Λητής (2-1), αναμφισβήτητα να ξεχωρίζει.
Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’) καθώς και σε όλους τους ομίλους, έχουν ως εξής:
Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(28η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς – Ελευθεριακός         1-2
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής   0-5
Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης   3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Πυλαίας    2-1
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου         2-3
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής                  2-1
Ένωση Συκεών - Εθνικός Μαλγάρων         3-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων      1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 59      54-20
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         56      49-26
3.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         54      37-16
4.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     50      45-28
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   46      44-23
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      40      34-27
7.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       42      53-43
8.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         39      34-35
9.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       35      33-30
10.     ΙΩΝΙΚΟΣ   33      42-48
11.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   32      40-37
12.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 31      27-42
13.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        30      45-51
14.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     27      20-32
15.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        26      35-43
16.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      18-41
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        13-81

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς
Εθνικός Πυλαίας - Βορράς Αμπελοκήπων
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός
Μακεδονικός Λητής - Ολυμπιακός Κυμίνων
Εθνικός Μαλγάρων - ΓΣ Ηλιούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου
Ένωση Συκεών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Αίας Ευόσμου       1-1
Νίκη Νεοχωρούδας - Μ. Αλέξ. Βραχιάς     0-3
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Αμπελοκήπων        2-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ταύροι Ελ. Κορδελιού 2-2
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   2-0
Δόξα Ελπίδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας  1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        56      62-10
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         46      42-15
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         46      47-21
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         36      42-22
5.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    35      34-28
6.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     30      29-28
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25      33-37
8.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         25      27-28
9.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   23      27-42
10.     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   20      25-48
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      21-48
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-71

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Νίκη Νεοχωρούδας
Αίας Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Αστέρας Αμπελοκήπων
ΑΕ Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Β ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών         0-3 α.α.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου         2-0
ΑΣ Νεάπολης - Αναγέννηση 2005    2-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - Φλόγα Ανάληψης         2-2
Ολυμπιακός Τερψιθέας - ΑΕ Πυλαίας        0-2
Μ. Αλέξ Θεσ/κης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου    3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΕΑΠΟΛΗ          44      36-19
2.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      43      44-24
3.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      43      28-10
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       32      40-28
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       27      35-29
6.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         27      28-29
7.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   25      38-42
8.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     25      33-39
9.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      25      31-41
10.     ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  24      35-37
11.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     24      25-32
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       7        15-58

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης
ΑΕ Φιλύρου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Αναγέννηση 2005 - Ολυμπιακός Τερψιθέας
Φλόγα Ανάληψης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
ΑΕ Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου      5-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Περαίας     2-0
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - ΑΕ Φαλήρου    3-2
Αναγέννηση Ρυσίου - Φοίνικας Καλαμαριάς        0-3
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Κρήνης   0-4
Ορφέας Σουρωτής – Μαραθώνας     2-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       49      37-11
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   44      47-21
3.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      42      39-22
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   40      35-18
5.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    39      48-36
6.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 36      37-21
7.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    27      39-40
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          25      18-25
9.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  24      34-45
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  23      31-37
11.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    15      31-58
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     10      24-63
13.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-34

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Περαίας
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Μαραθώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Δ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Αγ. Γεωργίου    3-0
Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-0
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Περιβολακίου        4-2
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Κορώνειας      5-4
Φοίνικας Σχολαρίου - Τρίτων Βόλβης        2-4
Κεραυνός Κολχικού - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου  2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   43      39-19
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       40      34-23
3.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         39      41-28
4.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 35      41-23
5.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   34      30-18
6.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     34      29-20
7.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       30      33-32
8.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 30      32-27
9.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    25      21-27
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         22      27-39
11.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         14      22-45
12.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      11      26-53
13.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 10      19-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ιάσων Αυγής
Δόξα Περιβολακίου - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Κορώνειας - Δόξα Ασσήρου
Τρίτων Βόλβης - Ελλήσποντος Κριθιάς
Κεραυνός Κολχικού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Φοίνικας Σχολαρίου

B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Δόξα Αδένδρου - ΠΟ Ξηροχωρίου    3-0 α.α.
Ολυμπιακός Λουδία - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων    2-1
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας       3-1
Φίλιππος Ελεούσας - Αξιός Ανατολικού     1-1
Διγενής Μονολόφου – Μαγνησιακός          4-0
Αναγέννηση Προχώματος - Θρίαμβος Παρθενίου         5-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     51      40-9
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      42      38-16
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      35      38-22
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   31      33-23
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     27      34-23
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        26      30-30
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24      24-34
8.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      22      27-33
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      18      24-40
10.     ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       15      28-39
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      24-42
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          15      20-29
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    10      18-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Δόξα Αδένδρου
Αξιός Ανατολικού - Ολυμπιακός Λουδία
Μαγνησιακός - ΑΕ Νέων Σίνδου
Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Προχώματος

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑΣ Μενεμένης – Κανονιέρηδες                  0-2
Θεσσαλονίκη - ΑΕ Ευόσμου    5-2
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος        0-3
Ρουβίκωνας - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού          0-1
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ. Παύλου      1-2
Εθνικός Εύοσμου - Άγιος Δημήτριος          3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         44      56-24
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   39      38-21
3.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    32      46-41
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  31      30-35
5.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   31      36-26
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 30      36-32
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    26      40-42
8.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 24      37-49
9.       ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   23      39-37
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       21      22-38
11.     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      25-43
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        14      22-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - ΑΕ Ευόσμου
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΣ Μενεμένης
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - Θεσσαλονίκη
Δόξα Αγ. Παύλου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Άγιος Δημήτριος - Ρουβίκωνας
Εθνικός Εύοσμου - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη – Πήγασος   3-2
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - Σταυραετός Ευξεινούπολης         4-0
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης      0-1
ΑΕ Καλλιθέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου  2-3
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ένωση Ανθ. Καρατάσου        0-6

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          49      46-5
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     48      50-14
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  38      43-17
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     27      36-32
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         26      22-22
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         21      19-36
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     19      25-25
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 18      28-38
9.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      22-32
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        13      21-49
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      10      18-58

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Ελπίδες Σταυρούπολης - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Μετεώρων
Ένωση Ανθ. Καρατάσου - Ελπίδες Ηλιούπολης
ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Καλλιθέας

Δ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Πέρα       5-1
Μέντεκας Καλαμαριάς – Χελιδόνια  1-3
Μελιτέας - ΑΕ Μαρτίου 2-2
ΑΕ Χαριλάου - Αριστοτέλειο Κολέγιο        1-1
Προοδευτική - Αισχύλος Θεσσαλονίκης     1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         35      27-16
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        35      40-20
3.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        28      28-27
4.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  27      33-25
5.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-26
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  24      34-27
7.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     21      28-33
8.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          20      29-29
9.       ΠΕΡΑ         17      27-40
10.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   13      14-27
11.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 12      15-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Πέρα - Μελιτέας
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Χαριλάου
Αριστοτέλης - Προοδευτική
Αριστοτέλειο Κολέγιο - Αισχύλος Θεσσαλονίκης

Ε ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 1-1
Ερμής Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής    3-0
Νίκη Κερασιάς - Δόξα Τριλόφου      0-3
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών          3-2
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού       2-2
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Τριαδίου      2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         46      52-20
2.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         42      34-17
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      39      39-15
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      38      34-23
5.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       35      41-24
6.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     28      24-25
7.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      25      25-28
8.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         23      29-39
9.       ΑΤΡ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18      26-37
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    17      18-41
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      16-47
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        9        14-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ. Θέρμης
Αετός Βασιλικών - Ερμής Μηχανιώνας
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Θρίαμβος Ταγαράδων - Πανόραμα

Ζ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αστραπή Νικομηδινού - Πρόοδος Αδάμ     0-1
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Πολυδενδρίου    0-3
ΑΣ Αρέθουσα - Αετός Άνω Σταυρού          0-0
Ηρακλής Μοδίου - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας   4-2
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Αρετής        2-1
Εθνικός Προφήτη - Ελλήσποντος Μαδύτου         1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   47      56-18
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     43      45-21
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        33      53-30
4.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    31      37-33
5.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  30      34-28
6.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   30      38-36
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        26      32-36
8.       ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  22      24-29
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      20      31-38
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       18      21-40
11.     ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        16      21-48
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      29-39
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 12      16-41

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρόοδος Αδάμ - ΑΕ Πολυδενδρίου
Αετός Άνω Σταυρού - Αστραπή Νικομηδινού
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Διγενής Κρυονερίου
Δόξα Αρετής - ΑΣ Αρέθουσα
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ηρακλής Μοδίου
Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Προφήτη

ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αστέρας Ανάληψης - Εθνικός Λαγυνών     0-0
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης     4-2
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου   1-1
Νέστωρ Όσσας - ΑΠΟ Λαχανά         0-3 α.α.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Λευκοχωριακός        1-0
Άρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου     5-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    44      38-17
2.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  38      40-16
3.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      35      34-19
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     32      30-20
5.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         28      20-17
6.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 28      28-24
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     27      37-23
8.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  27      33-23
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 24      23-29
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        22      25-34
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   14      28-44
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          11      20-44
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-54

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης
ΑΠΟ Λαχανά - Δόξα Δρυμού
Λευκοχωριακός - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Δράση Αρδαμερίου - Νέστωρ Όσσας
ΠΑΟ Δορκάδας - Άρης Καβαλαρίου

Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟ Θράκης     4-1
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Μακεδών Ευόσμου        0-4
Δόξα Πετρωτού - Μακεδονικός Μοναστηρίου     ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Μεσαίου    0-3
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ. Αλέξ. Ελλήνων        1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      40      49-18
2.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      38      44-43
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  35      52-23
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        35      51-31
5.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      31-22
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      27      38-29
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      25-42
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        14      32-38
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         11      23-51
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         6        21-63
11.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        25-49

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
ΑΟ Θράκης - Δόξα Πετρωτού
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Απόλλων Καστανά - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Αστραπή Μεσαίου - Μ. Αλέξ. Ελλήνων

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.      2-2
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση       1-7
Αστραπή Νεάπολης - Ντίνος Κούης 4-1
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης     4-8
Εθνικός Αστέρας – Αίολος      0-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        38      43-22
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      34      38-31
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          33      40-23
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       32      43-27
5.       ΑΙΟΛΟΣ     30      33-22
6.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     25      40-37
7.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    24      35-34
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   14      37-45
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         13      39-64
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  10      22-51
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    9        53-50

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Καρτερών
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αστραπή Νεάπολης
Ντίνος Κούης - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας
Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Αστέρας
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Αίολος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Ποντίων        2-4
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιωάννης Παπάφης      0-2
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Καπετάν Άγρας         1-1
Κανάρης - Ιπποκράτης Σουρωτής     2-3
Δόξα Λακκιάς - ΑΟ Αρετσού  1-4
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ηρακλής Παπάφη    2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     47      57-20
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  43      57-24
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       41      51-29
4.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         40      60-21
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  34      42-28
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      28      42-38
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 26      33-44
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 24      37-44
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  16      31-40
10.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   12      30-60
11.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          11      25-60
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        18-75

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Xαρίλαος Επαμεινώνδας - Πυρσός Αγίας Τριάδας
ΑΕ Ποντίων - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Ιωάννης Παπάφης - Κανάρης
Καπετάν Άγρας - Δόξα Λακκιάς
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Ηρακλής Παπάφη

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Εύοσμος 2006 - Άρης Ξηροποτάμου 5-1
Φλόγα Λαγκαδικίων - Μακεδονία Καλαμωτού     3-1
ΑΕ Λευκούδας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας   4-1
Μελισσουργός - Ηρακλής Χρυσαυγής        6-2
Απόλλων Απολλωνίας - Ελπίδες Κορώνειας        3-0
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νίκη Ηρακλείου     3-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  44      52-16
2.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   37      55-31
3.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      34      44-33
4.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         33      40-27
5.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     31      29-21
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        29      32-21
7.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 25      25-29
8.       ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       22      34-46
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      34-41
10.     HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      18      32-48
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       14      27-46
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        12-57

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Λαγκαδικίων - Εύοσμος 2006
Άρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Λευκούδας
Μακεδονία Καλαμωτού - Μελισσουργός
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Απόλλων Απολλωνίας
Ηρακλής Χρυσαυγής - Δάφνη Ευαγγελισμού
Ελπίδες Κορώνειας - Νίκη Ηρακλείου

Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις
14/9Χωρίς ρεύμα ήταν σήμερα περιοχές στη Χαλκηδόνα και στον δήμο Δέλτα
13/9Ανέλαβε... νέα ηγεσία το "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΗΜΑ"
12/9Ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο δήμο Χαλκηδόνας έτοιμο για άμεση επέμβαση
12/9Ευχές του δημοτικού συμβούλου Χαλκηδόνος Αριστείδη Αραμπατζή ( αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης) για τη νέα σχολική χρονιά
11/9ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΕΛΤΑ
10/9ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ … ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
9/9Έτοιμη για το πρώτo κουδούνι της Πέμπτης η Α/θμια Εκπαίδευση
8/9ΤΟ ΚΟΥΙΖ ΤΗΣ… ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ! ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ
7/9ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ «ΣΚΛΗΡΟ... ΡΟΚ» προανήγγειλε για την συνέχεια ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης ΑΡΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ
7/9ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Πρόσκληση για την εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου
6/9ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Kαθαρίζονται οι κάδοι απορριμμάτων
5/9Ξεκίνησε η 59η γιορτή κρασιού στην Αγχίαλο Χαλκηδόνος...
4/9Την Κυριακή οι δημαιρεσίες…
3/9ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ … ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
2/9Με το καλημέρα… η νέα διοίκηση του δήμου Χαλκηδόνος έδειξε το κοινωνικό της πρόσωπο…
2/9Αστέριος Γαβότσης: «Στόχος μας να καταστήσουμε το δήμο Ωραιοκάστρου πυλώνα ανάπτυξης»
1/9Η ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΗΜΑ" ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΦΥΛΛΟΥ 750