Γάτος...Ο Μακεδών!
Φίλους έχω μόνο τα ποντίκια...
***ΠΡΟΣΟΧΗ***
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από τις 20 Δεκεμβρίου η υπηρεσία του Capital.gr
Capital Blogs θα αναστείλει τη λειτουργία της για τεχνικούς λόγους.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Λίγα λόγια για εμένα
Στην αρχή ήμουν άσπρος...! αλλά με τις βλακίες που ακούω και βλέπω καθημερινά έγινα μαύρος...!
Σελίδες


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Ε.Π.Σ.Μ. - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΤΖΕΝΗ ΓΟΥΣΗ
1666 αναγνώστες
Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2011
00:02

 Νίκες για τους πρωτοπόρους

Χωρίς ιδιαίτερες εκπλήξεις ολοκληρώθηκε η 28η αγωνιστική στην Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΜ, με τη νίκη της Ηλιούπολης επί του Μακεδονικού Λητής (2-1), αναμφισβήτητα να ξεχωρίζει.
Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’) καθώς και σε όλους τους ομίλους, έχουν ως εξής:
Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ
(28η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς – Ελευθεριακός         1-2
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής   0-5
Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης   3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Πυλαίας    2-1
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου         2-3
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής                  2-1
Ένωση Συκεών - Εθνικός Μαλγάρων         3-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων      1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜ. 59      54-20
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ         56      49-26
3.       ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ         54      37-16
4.       ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ     50      45-28
5.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.                   46      44-23
6.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      40      34-27
7.       ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ       42      53-43
8.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ         39      34-35
9.       ΕΘΝ. ΜΑΛΓΑΡΩΝ       35      33-30
10.     ΙΩΝΙΚΟΣ   33      42-48
11.     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   32      40-37
12.     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ. 31      27-42
13.     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ        30      45-51
14.     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ     27      20-32
15.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ        26      35-43
16.     ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ         18      18-41
17.     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.       5        13-81

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς
Εθνικός Πυλαίας - Βορράς Αμπελοκήπων
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός
Μακεδονικός Λητής - Ολυμπιακός Κυμίνων
Εθνικός Μαλγάρων - ΓΣ Ηλιούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου
Ένωση Συκεών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

A KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Αίας Ευόσμου       1-1
Νίκη Νεοχωρούδας - Μ. Αλέξ. Βραχιάς     0-3
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Αμπελοκήπων        2-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ταύροι Ελ. Κορδελιού 2-2
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   2-0
Δόξα Ελπίδας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας  1-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΝΑΓ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ        56      62-10
2.       ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         46      42-15
3.       Μ. ΑΛ. ΒΡΑΧΙΑΣ         46      47-21
4.       ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ         36      42-22
5.       ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    35      34-28
6.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛ.     30      29-28
7.       ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25      33-37
8.       Μ. ΑΛ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         25      27-28
9.       ΤΑΥΡΟΙ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ   23      27-42
10.     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘ.   20      25-48
11.     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 11      21-48
12.     ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ         4        9-71

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Νίκη Νεοχωρούδας
Αίας Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Μ. Αλέξ. Βραχιάς - Αστέρας Αμπελοκήπων
ΑΕ Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Ταύροι Ελ. Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Β ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών         0-3 α.α.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου         2-0
ΑΣ Νεάπολης - Αναγέννηση 2005    2-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - Φλόγα Ανάληψης         2-2
Ολυμπιακός Τερψιθέας - ΑΕ Πυλαίας        0-2
Μ. Αλέξ Θεσ/κης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου    3-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΝΕΑΠΟΛΗ          44      36-19
2.       ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      43      44-24
3.       ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ      43      28-10
4.       ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       32      40-28
5.       Ν. Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ       27      35-29
6.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ         27      28-29
7.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005   25      38-42
8.       ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     25      33-39
9.       Μ.ΑΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      25      31-41
10.     ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ  24      35-37
11.     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     24      25-32
12.     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ       7        15-58

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης
ΑΕ Φιλύρου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Αναγέννηση 2005 - Ολυμπιακός Τερψιθέας
Φλόγα Ανάληψης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
ΑΕ Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου      5-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Περαίας     2-0
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - ΑΕ Φαλήρου    3-2
Αναγέννηση Ρυσίου - Φοίνικας Καλαμαριάς        0-3
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Κρήνης   0-4
Ορφέας Σουρωτής – Μαραθώνας     2-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ       49      37-11
2.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   44      47-21
3.       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      42      39-22
4.       ΠΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   40      35-18
5.       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    39      48-36
6.       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 36      37-21
7.       ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ    27      39-40
8.       ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ          25      18-25
9.       ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  24      34-45
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  23      31-37
11.     ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ    15      31-58
12.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ     10      24-63
13.     ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ       8        11-34

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Περαίας
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Μαραθώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Δ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Αγ. Γεωργίου    3-0
Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-0
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Περιβολακίου        4-2
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Κορώνειας      5-4
Φοίνικας Σχολαρίου - Τρίτων Βόλβης        2-4
Κεραυνός Κολχικού - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου  2-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ   43      39-19
2.       ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ       40      34-23
3.       ΜΑΚ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         39      41-28
4.       ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 35      41-23
5.       ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ   34      30-18
6.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     34      29-20
7.       ΑΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ       30      33-32
8.       ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ                 30      32-27
9.       Μ ΑΛ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    25      21-27
10.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ         22      27-39
11.     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ         14      22-45
12.     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ      11      26-53
13.     ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 10      19-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ιάσων Αυγής
Δόξα Περιβολακίου - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Κορώνειας - Δόξα Ασσήρου
Τρίτων Βόλβης - Ελλήσποντος Κριθιάς
Κεραυνός Κολχικού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Φοίνικας Σχολαρίου

B KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Δόξα Αδένδρου - ΠΟ Ξηροχωρίου    3-0 α.α.
Ολυμπιακός Λουδία - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων    2-1
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας       3-1
Φίλιππος Ελεούσας - Αξιός Ανατολικού     1-1
Διγενής Μονολόφου – Μαγνησιακός          4-0
Αναγέννηση Προχώματος - Θρίαμβος Παρθενίου         5-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     51      40-9
2.       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ      42      38-16
3.       ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ      35      38-22
4.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ   31      33-23
5.       Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ     27      34-23
6.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ        26      30-30
7.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24      24-34
8.       ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ      22      27-33
9.       ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛ.      18      24-40
10.     ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ       15      28-39
11.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ    15      24-42
12.     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ          15      20-29
13.     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ    10      18-38

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ξηροχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ./Μαλγάρων
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Δόξα Αδένδρου
Αξιός Ανατολικού - Ολυμπιακός Λουδία
Μαγνησιακός - ΑΕ Νέων Σίνδου
Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Προχώματος

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑΣ Μενεμένης – Κανονιέρηδες                  0-2
Θεσσαλονίκη - ΑΕ Ευόσμου    5-2
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος        0-3
Ρουβίκωνας - Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού          0-1
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ. Παύλου      1-2
Εθνικός Εύοσμου - Άγιος Δημήτριος          3-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ         44      56-24
2.       ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   39      38-21
3.       ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ    32      46-41
4.       ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  31      30-35
5.       ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   31      36-26
6.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 30      36-32
7.       ΑΓIΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    26      40-42
8.       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 24      37-49
9.       ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΖΑΧΟΣ   23      39-37
10.     ΔΟΞΑ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ       21      22-38
11.     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ      20      25-43
12.     ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ        14      22-40

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες - ΑΕ Ευόσμου
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΣ Μενεμένης
Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού - Θεσσαλονίκη
Δόξα Αγ. Παύλου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Άγιος Δημήτριος - Ρουβίκωνας
Εθνικός Εύοσμου - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη – Πήγασος   3-2
Θρίαμβος Ευαγγελίστριας - Σταυραετός Ευξεινούπολης         4-0
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης      0-1
ΑΕ Καλλιθέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου  2-3
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ένωση Ανθ. Καρατάσου        0-6

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ          49      46-5
2.       ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ     48      50-14
3.       KEΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  38      43-17
4.       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ     27      36-32
5.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         26      22-22
6.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         21      19-36
7.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     19      25-25
8.       ΠΗΓΑΣΟΣ 18      28-38
9.       ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ          15      22-32
10.     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ        13      21-49
11.     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ      10      18-58

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Ελπίδες Σταυρούπολης - Θρίαμβος Ευαγγελίστριας
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Μετεώρων
Ένωση Ανθ. Καρατάσου - Ελπίδες Ηλιούπολης
ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Καλλιθέας

Δ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Πέρα       5-1
Μέντεκας Καλαμαριάς – Χελιδόνια  1-3
Μελιτέας - ΑΕ Μαρτίου 2-2
ΑΕ Χαριλάου - Αριστοτέλειο Κολέγιο        1-1
Προοδευτική - Αισχύλος Θεσσαλονίκης     1-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΜΕΛΙΤΕΑΣ         35      27-16
2.       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        35      40-20
3.       ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ        28      28-27
4.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ  27      33-25
5.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       25      28-26
6.       ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ  24      34-27
7.       ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     21      28-33
8.       ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          20      29-29
9.       ΠΕΡΑ         17      27-40
10.     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   13      14-27
11.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 12      15-33

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Πέρα - Μελιτέας
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Χαριλάου
Αριστοτέλης - Προοδευτική
Αριστοτέλειο Κολέγιο - Αισχύλος Θεσσαλονίκης

Ε ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 1-1
Ερμής Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής    3-0
Νίκη Κερασιάς - Δόξα Τριλόφου      0-3
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών          3-2
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού       2-2
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Τριαδίου      2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         46      52-20
2.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ         42      34-17
3.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ      39      39-15
4.       ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ      38      34-23
5.       ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ       35      41-24
6.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ     28      24-25
7.       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      25      25-28
8.       ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ         23      29-39
9.       ΑΤΡ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18      26-37
10.     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ    17      18-41
11.     ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ    10      16-47
12.     ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ        9        14-36

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ. Θέρμης
Αετός Βασιλικών - Ερμής Μηχανιώνας
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Θρίαμβος Ταγαράδων - Πανόραμα

Ζ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αστραπή Νικομηδινού - Πρόοδος Αδάμ     0-1
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Πολυδενδρίου    0-3
ΑΣ Αρέθουσα - Αετός Άνω Σταυρού          0-0
Ηρακλής Μοδίου - Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας   4-2
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Αρετής        2-1
Εθνικός Προφήτη - Ελλήσποντος Μαδύτου         1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ   47      56-18
2.       ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     43      45-21
3.       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ        33      53-30
4.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ    31      37-33
5.       ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ  30      34-28
6.       Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ   30      38-36
7.       ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ        26      32-36
8.       ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  22      24-29
9.       ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ      20      31-38
10.     ΑΕΤΟΣ AΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ       18      21-40
11.     ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ        16      21-48
12.     EΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  12      29-39
13.     ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 12      16-41

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρόοδος Αδάμ - ΑΕ Πολυδενδρίου
Αετός Άνω Σταυρού - Αστραπή Νικομηδινού
Μ. Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Διγενής Κρυονερίου
Δόξα Αρετής - ΑΣ Αρέθουσα
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ηρακλής Μοδίου
Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Προφήτη

ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αστέρας Ανάληψης - Εθνικός Λαγυνών     0-0
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης     4-2
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου   1-1
Νέστωρ Όσσας - ΑΠΟ Λαχανά         0-3 α.α.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Λευκοχωριακός        1-0
Άρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου     5-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ    44      38-17
2.       ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  38      40-16
3.       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      35      34-19
4.       ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ     32      30-20
5.       ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ         28      20-17
6.       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 28      28-24
7.       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     27      37-23
8.       ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  27      33-23
9.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 24      23-29
10.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ        22      25-34
11.     ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ   14      28-44
12.     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ          11      20-44
13.     ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4        8-54

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης
ΑΠΟ Λαχανά - Δόξα Δρυμού
Λευκοχωριακός - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Δράση Αρδαμερίου - Νέστωρ Όσσας
ΠΑΟ Δορκάδας - Άρης Καβαλαρίου

Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ
A’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟ Θράκης     4-1
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Μακεδών Ευόσμου        0-4
Δόξα Πετρωτού - Μακεδονικός Μοναστηρίου     ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Μεσαίου    0-3
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ. Αλέξ. Ελλήνων        1-3

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ      40      49-18
2.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.      38      44-43
3.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  35      52-23
4.       ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ        35      51-31
5.       ΜΑΚ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         32      31-22
6.       Μ. ΑΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ      27      38-29
7.       ΦΙΛ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ   14      25-42
8.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        14      32-38
9.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ         11      23-51
10.     ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         6        21-63
11.     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ       4        25-49

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φίλιππος Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
ΑΟ Θράκης - Δόξα Πετρωτού
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Απόλλων Καστανά - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Αστραπή Μεσαίου - Μ. Αλέξ. Ελλήνων

B’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.      2-2
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση       1-7
Αστραπή Νεάπολης - Ντίνος Κούης 4-1
ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης     4-8
Εθνικός Αστέρας – Αίολος      0-1

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        38      43-22
2.       ΠΑΟ ΚΑΡΕΤΕΡΩΝ      34      38-31
3.       ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ          33      40-23
4.       ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ       32      43-27
5.       ΑΙΟΛΟΣ     30      33-22
6.       ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ     25      40-37
7.       ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ    24      35-34
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   14      37-45
9.       ΑΣ KΩΦΩΝ         13      39-64
10.     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  10      22-51
11.     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ    9        53-50

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Καρτερών
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αστραπή Νεάπολης
Ντίνος Κούης - ΑΣ Κωφών Β. Ελλάδας
Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Αστέρας
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Αίολος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Ποντίων        2-4
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιωάννης Παπάφης      0-2
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Καπετάν Άγρας         1-1
Κανάρης - Ιπποκράτης Σουρωτής     2-3
Δόξα Λακκιάς - ΑΟ Αρετσού  1-4
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ηρακλής Παπάφη    2-2

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ     47      57-20
2.       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  43      57-24
3.       ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ       41      51-29
4.       ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ         40      60-21
5.       ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.  34      42-28
6.       ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ      28      42-38
7.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 26      33-44
8.       ΚΑΝΑΡΗΣ 24      37-44
9.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ  16      31-40
10.     Α.Ο. ΑΡΕΤΣΟΥ   12      30-60
11.     ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ          11      25-60
12.     ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ.         2        18-75

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Xαρίλαος Επαμεινώνδας - Πυρσός Αγίας Τριάδας
ΑΕ Ποντίων - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Ιωάννης Παπάφης - Κανάρης
Καπετάν Άγρας - Δόξα Λακκιάς
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Ηρακλής Παπάφη

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Εύοσμος 2006 - Άρης Ξηροποτάμου 5-1
Φλόγα Λαγκαδικίων - Μακεδονία Καλαμωτού     3-1
ΑΕ Λευκούδας - Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας   4-1
Μελισσουργός - Ηρακλής Χρυσαυγής        6-2
Απόλλων Απολλωνίας - Ελπίδες Κορώνειας        3-0
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νίκη Ηρακλείου     3-0

ΟΜΑΔΑ              Β       ΓΚΟΛ
1.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  44      52-16
2.       ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ   37      55-31
3.       Μ. ΑΛ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ      34      44-33
4.       ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ         33      40-27
5.       ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     31      29-21
6.       ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ        29      32-21
7.       ΕΥΟΣΜΟΣ 2006 25      25-29
8.       ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ       22      34-46
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ         21      34-41
10.     HΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ      18      32-48
11.     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       14      27-46
12.     ΜΑΚ. ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  5        12-57

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Λαγκαδικίων - Εύοσμος 2006
Άρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Λευκούδας
Μακεδονία Καλαμωτού - Μελισσουργός
Μ. Αλέξ. Νυμφόπετρας - Απόλλων Απολλωνίας
Ηρακλής Χρυσαυγής - Δάφνη Ευαγγελισμού
Ελπίδες Κορώνειας - Νίκη Ηρακλείου

Το σχόλιό σας

Σχετικά με το blog
-Το blog μας περιλαμβάνει αιχμηρά και καυστικά σχόλια από την επικαιρότητα που επηρεάζουν άμεσα την ζωή μας...!

-ΕΠΙΣΗΣ... ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ - και όχι μόνο - ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

Υ.Γ.1 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ "ΑΡΧ...Α" ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ...!!!

Y.Γ.2 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΤΩ...ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ...
Αναζήτηση
Προηγούμενα Άρθρα
Τελευταίες δημοσιεύσεις